Naga wpadka w programie na żywo! Dziennikarka pokazała więcej niż planowała

Malwina Wasilewska 10.09.2020
dziennikarka
Fotografia: Shutterstock

Ups, chyba nie o taki efekt chodziło. To zdjęcie stało się hitem sieci!

Reporterka telewizyjna Melinda Meza zaliczyła wpadkę na wizji. Kobieta podczas kwarantanny nagrywała program na żywo ze swojego domu. W pewnym momencie niechcący pokazała coś, co zaskoczyło wszystkich... Jej wpadka natychmiast trafiła do sieci i stała się wiralem.

Wpadka na wizji

Programy na żywo mają to do siebie, że nigdy do końca nie wiadomo, w jaki sposób się potoczą. Często zdarzają się w nich wpadki z udziałem zarówno świeżo upieczonych prezenterów i reporterów, jak i dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem. 

Ostatnio pech nie oszczędził amerykańskiej reporterki, Melindy Mezy. Kobieta podczas programu na żywo nadawanego z jej domu postanowiła pokazać na wizji, w jaki sposób samodzielnie obcina grzywkę. Podczas wykonywania tej czynności nie zauważyła, że w odbiciu lustra widać było jej nagiego męża, który właśnie brał prysznic. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z tego nagrania.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów