Wpadka w "DD TVN". Prokop niefortunnie zażartował z męża Kaczorowskiej. Internauci oburzeni

Hanna Skowron 05.10.2018
Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Powiedział o jedno słowo za dużo?

Na kanapie "Dzień Dobry TVN" zasiadła Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciek Pela. Para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. Małżonkowie opowiedzieli Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman o swoim związku, ślubie i dalszych planach.

Kaczorowska i Pela - jak się poznali?

Agnieszka i Maciej miesiąc temu wzięli ślub w Toskanii, a niedawno wrócili z romantycznej podróży poślubnej na Seszelach. Tancerka przyznaje, że jej mąż "przewrócił jej świat do góry nogami". W programie opowiedzieli także, jak doszło do pierwszego spotkania. Okazuje się, że stało się to podczas rozmowy o pracę.

Maciek uczy hip-hopu i szukałam trenerów do innych stylów tańca. Korzystając z pomocy firmy zewnętrznej umówili nas na spotkanie i tak się poznaliśmy - mówiła Agnieszka w "Dzień Dobry TVN". 

Połączyła ich wspólna pasja - taniec, ale o uczucie trzeba było zawalczyć - wyjawił Maciek. Czym przystojny instruktor ujął swoją żonę?

Przede wszystkim profesjonalizmem, inteligencją, podobną pasją, nie da się ukryć też, że tym, jak wygląda - opowiadała Agnieszka, a Maciej tylko się uśmiechał.

Niewybredny żart Prokopa

Rozmowa przebiegała dosyć spokojnie, jednak prowadzący nie byłby sobą, gdyby nie zażartował w swoim stylu. Pod sam koniec programu Prokop zobaczył, że Maciej obejmuje swoją ukochaną, więc wykorzystał okazję. 

Zostaw ją, zboczeńcu - krzyknął.

Para wyglądała na odrobinę zmieszaną, a żart nie do końca przypadł go gustu widzom.

Świetne wystąpienie, cudownie wyglądaliście, ale to, co powiedział Prokop na samym końcu, jak dla mnie zagranie poniżej pasa.

Mina Kaczorowskiej i jej męża na komentarz Prokopa bezcenna.

Myślicie, że Prokop powiedział o jedno słowo za dużo?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów