Wpadka w "DD TVN". Internauci nie mogą przestać się śmiać z playbacku Węgrowskiej!

Hanna Skowron 06.10.2018
Iwona Węgrowska
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Ale jeszcze bardziej dostało się jej koleżance. 

Ten występ bez wątpienia przejdzie do historii! Iwona WęgrowskaDominika Zamara zaprezentowały w "Dzień Dobry TVN" długo zapowiadany utwór operowy "Con le ali del tempo". Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, bo wideo z programu stało się hitem sieci!

Internet śmieje się z występu Węgrowskiej i Zamary

Nie jest tajemnicą, że artyści w śniadaniówce śpiewają z playbacku. Tak stało się i tym razem, trzeba przyznać jednak, że ruszanie ustami do arii operowych wygląda wyjątkowo komicznie.

Jeszcze bardziej niż Węgrowskiej dostało się Zamarze. Szeroko otwarte usta i udawany wysiłek rozbawiły internautów. Wśród nich była autorka piosenki "Lepszy model" Kasia Klich. Na wideo, które zamieściła w sieci słychać, jak zanosi się śmiechem. 

Co ta pani w czerwonym wyprawia z tym playbackiem! Leżę i kwiczę - napisała na Facebooku.

Widzowie też nie zostawili na paniach suchej nitki.

No prawie nie widać, że playback.

Podczas tego "występu" włączyłem posiadany żenadometr.

Jak już robicie playback, to róbcie go dobrze.

Nie brakuje też głosów zdziwienia, że piosenkarka i śpiewaczka operowa zgodziły się na taki występ, wiedząc, że będą musiały śpiewać z playbacku.

Dlaczego ludzie decydują się na robienie z siebie pośmiewiska w śniadaniówkach? I to w tak groteskowy sposób. Bardzo to przykre, tym bardziej, że przecież Zamara jak ryknie swoim sopranem, to ryknie. Jest świetną i coraz bardziej cenioną na świecie śpiewaczką operową, ale zanim to ludzie wyguglują, zdążą zrobić mniej lub bardziej wulgarne uwagi - brzmiał jeden z komentarzy.

Dominika Zamara odniosła się do wpadki. Zapytana przez portal plejada.pl o występ w "DD TVN" przyznała, że nie potrafi śpiewać z playbacku, ale taki był wymóg stacji.

Śpiewam zawsze z orkiestrami symfonicznymi, fortepianami. Takie są niestety realia w polskich telewizjach.

Współczujemy.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów