Wpadka na królewskim dworze. Królowa... dostała w twarz

Zuzanna Morska 26.06.2019
Królowa Elżbieta
Fotografia: Rex Features/East News

Królowa Elżbieta pojawiła się na królewskich wyścigach konnych. Uwielbia oglądać zawody i robi to bardzo często. Tym razem jednak nie obyło się bez wpadki z jej udziałem. Nagranie z tą sytuacją błyskawicznie obiegło internet.

Królewskie wyścigi konne cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko samej rodziny królewskiej, ale też wielu znanych gości. Wiele takich konkursów osobiście ogląda królowa Elżbieta.

Podczas ostatnich zawodów Royal Windsor Cup Polo królową spotkała przykra sytuacja. Nagranie z tego wydarzenia trafiło do sieci i wywołało niemałe zainteresowanie.

Wpadka na królewskim dworze. Królowa... dostała w twarz

Królowa Elżbieta wybrała się na wyścigi konne w towarzystwie wielu znanych osobistości. Zawody oglądała m.in. znana z serialu "Z archiwum X" Gilian Anderson. Goście oglądali wyścigi z zapartym tchem. Do pewnego momentu.

W którymś momencie na zawodach mocniej zawiał wiatr. W tym czasie idąca po schodach królowa... oberwała w twarz szalikiem kobiety, która stała za nią! Monarchini nic sobie z tego nie zrobiła, natomiast jednej z uczestniczek trudno było zachować kamienną twarz.

Mowa o Gillian Anderson, której zaskoczenie uchwycili na nagraniu i zdjęciach fotoreporterzy. Zobaczcie!

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów