Wpadka na koncercie TVN-u. Ta gwiazda pokazała nieco za dużo!

Julita Buczek 11.12.2018
wpadka gwiazd
Fotografia: Instagram @olivierjaniak

Koncert "Miłość jest wszystkim" wywołał wiele kontrowersji, jednak jedna gwiazda zaliczyła największą wpadkę!

9 grudnia miał miejsce koncert "Miłość jest wszystkim", na którym wystąpiły bardzo znane gwiazdy. Nie zabrakło Edyty Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka, Ania Wyszkoni czy Natalia Szroeder. Ostatnia wokalistka zaliczyła prawdziwą wpadkę na scenie, o której nikt nie zapomni przez jakiś czas.

Wpadka Natalii Szroeder na koncercie "Miłość jest wszystkim"

Piosenkarka może pochwalić się naprawdę udanym występem, jeśli chodzi o wokal, jednak kreacja, którą miała na sobie, nie pomagała jej w występie. Silny wiatr cały czas podwiewał luźną sukienkę piosenkarki do góry, ukazując widowni białe majtki, które miała na sobie. W pewnym momencie Natalia nie wytrzymała i chwyciła koniec sukienki, aby go przytrzymać i okiełznać niesforną kreację. Na szczęście, jak przystało na profesjonalną wokalistkę Szroeder nie dała po sobie poznać, że coś jest nie tak i kontynuowała swój występ.

09.12.2018 Gdansk Koncert Milosc jest wszystkim Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER n/z: Natalia Szroeder
Fotografia: 09.12.2018 Gdansk Koncert Milosc jest wszystkim Wojciech Strozyk/REPORTER n/z: Natalia Szroeder

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów