Księżna Meghan na wyspie Tonga pokazała... mokre ramiona. O co tu chodzi?

Paulina Ermel 26.10.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Końcówka książęcej wizyty na wyspie Tonga robi się coraz ciekawsza. Meghan zaliczyła wpadkę czy to celowy zabieg?

Książę Harry wraz z ciężarną Meghan udali się w podróż do Australii, na Fidżi i na wyspę Tonga. Podczas ostatniego etapu przebywali właśnie na egzotycznej wyspie w rejonie południowego Pacyfiku. Meghan zachwyca stylizacjami, a fani czujnie obserwują jej powiększający się ciążowy brzuszek. Niestety ich uwadze nie uchodzą też małe niedociągnięcia. Księżna pokazała się ostatnio w pięknej białej kreacji, ale uwagę przyciągnęły jej... świecące, mokre ramiona. I zrobiła to celowo!

Księżna Meghan podczas wizyty na wyspie Tonga

Na wieczorne spotkanie z królem Tupou VI i królową Tongi Nanasipau Meghan wybrała białą długą kreację, która podkreśliła atuty jej sylwetki. Widać było jej zaokrąglony brzuszek, a sukienka dodatkowo podkreśliła piękną karnację księżnej. Ze względu na klimat Tongi, żona księcia Harry'ego wybrała sukienkę, która odkrywała ramiona. Fotoreporterzy uchwycili, że ręce księżnej wyglądały jakby były mokre i świecące.

Czy to kolejna wpadka księżnej? Nie, to celowy zabieg. Księżna bowiem wzięła sobie do serca zagrożenie związane z obecnym na wyspie wirusem Zika - nasmarowała ciało preparatami, które odstraszają komary i inne owady przenoszące go. Ciężarna Meghan była tak naprawdę podwójnie zagrożona i postanowiła się dobrze zabezpieczyć.

EN_01345574_0246
Fotografia: Eastnews
EN_01345982_0003
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się swojej figury woskowej! Czy są podobne? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów