Kożuchowska zaliczyła wpadkę na festiwalu w Gdyni. Jej komentarz najlepszy!

Malwina Wasilewska 23.09.2019
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram.com/malgorzatakozuchowska

Tego nikt się nie spodziewał!

Na gali finałowej 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych nie zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej. Tego wieczoru na czerwonym dywanie doszło do zabawnej sytuacji z udziałem aktorki. Podczas pozowania przed obiektywami fotoreporterów wypadła jej obrączka!

Małgorzata Kożuchowska zgubiła obrączkę na czerwonym dywanie

Małgorzata Kożuchowska była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na festiwalu w Gdyni. Tego wieczoru gwiazda zaprezentowała się w pięknej czerwonej sukni od Macieja Zienia, ale tym razem to nie jej kreacja przyciągnęła największe zainteresowanie fotoreporterów.

Kiedy na czerwonym dywanie oczy wszystkich skierowane były w jej stronę, w pewnej chwili gwieździe wypadła obrączka. Na szczęście stojący obok niej Piotr Witkowski szybko zareagował. Aktor podniósł zgubę, uklęknął i podał jej obrączkę. Tę romantyczną chwilę uwiecznili fotoreporterzy.

Gwiazda skomentowała sytuację na Instagramie:

Ten moment, kiedy idziesz czerwonym dywanem, machasz do swoich fanów, gubisz pierścionek i… oświadcza Ci się sam Bradley Cooper. Taki redcarpet to ja rozumiem – napisała aktorka.

Internauci zachwycają się tą historią:

Ale słodko!

Fajnie wyszło!

Uwielbiam!

Jak widać, życie pisze najlepsze scenariusze.

Zobacz także: Najpopularniejsze hashtagi na Instagram. Sprawdź, jakie wybrać, aby twoje konto zdobyło nowych obserwatorów!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów