Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie". Jej reakcja była najlepsza!

Malwina Wasilewska 20.10.2020
Kasia Cichopek
Fotografia: Jan Bielecki/East News

Gwiazda nie spodziewała się tego, co wydarzy się na wizji. Kasia miała pecha...

Kasia Cichopek niedawno dołączyła do grona prowadzących program "Pytanie na Śniadanie". Choć mówi się, że początki pracy w roli prezentera programu na żywo nie są łatwe, to jednak ona radzi sobie bez większych problemów. Mimo to zdarzają się momenty na wizji, których nie można przewidzieć. Właśnie taka sytuacja spotkała niedawno Kasię.

Wpadka Kasi Cichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na Śniadanie". Gospodarze są na wizji zaledwie kilka tygodni, ale już zdążyli zdobyć przychylność milionów widzów. Niestety praca w programie na żywo wiąże się z tym, że nie zawsze wszystko idzie po myśli prezenterów i czasem zdarzają się im wpadki. Ostatnio na własnej skórze mogła przekonać się o tym Kasia.

Wszystko zaczęło się podczas pasma "Czerwony dywan". Kasia w pewnym momencie wzięła na ręce małego pieska, który postanowił na nią... nasiusiać. Prowadząca próbowała wybrnąć z tej sytuacji, zabawnie komentując całe zdarzenie:

Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa. Przeżyłam już wszystko – powiedziała Kasia.

Po rozmowie z gośćmi programu Kasia przebrała się w suche ubrania :)

Uwielbiasz Magdę Gessler? Oglądasz każdy program z jej udziałem? Jeśli tak to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie i sprawdzić, ile wiesz o słynnej restauratorce.

Magda Gessler
Rozwiąż quiz

Jesteś fanem Magdy Gessler? Sprawdź, ile wiesz o słynnej restauratorce

Magda Gessler

1. Drugie imię Magdy Gessler to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów