Wstydliwa wpadka Huawei. Aktorka wysłała tweeta z iPhone'a!

Magdalena Barszczak 26.04.2018
Gal Gadot reklamuje Huawei
Fotografia: Facebook.com/galgadotserbia

Wonder Woman się nie popisała.

Gal Gadot to izraelska aktorka znana m.in. z roli Wonder Woman. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, ale nie za sprawą filmowej kreacji. Gwiazda jest ambasadorką Huawei. Kilkadziesiąt godzin temu na jej koncie pojawił się tweet promujący tę markę. Nie obyło się bez wpadki.

Zobacz także: Gwiazda kontra hymn. To już kolejna taka wpadka

Wonder Woman promowała Huawei z iPhone'a

W krótkim filmie aktorka zachwalała nowy smartfon Huawei Mate 10 Pro. Jak zauważył jeden z internautów, wiadomość nie została jednak wysłana z Mate'a, a z... iPhone'a. Kilkanaście godzin później post został usunięty... i opublikowany ponownie, ale już z Huawei.

Gadot sprytnie wybrnęła z całej sytuacji. W oświadczeniu dla portalu cnet.com zapewniła, że "wrzutka" na Twittera była po prostu pomyłką, a tweet z iPhone'a został udostępniony przez jednego z jej współpracowników.

Niektórzy pytali o mojego posta na temat Huawei, którego rzekomo miałam wysłać z iPhone'a. Tak nie było. Uwielbiam Huawei P20 i Mate10Pro - powiedziała.

Warto wspomnieć, że podobna wpadka przydarzyła się nie tylko Gal Gadot. Produkty konkurencyjnych firm tweetami wysyłanymi z iPhone'a lub iPada reklamowali m.in.: Oprah Winfrey, Alicia Keys, David Ferrer czy Robert Lewandowski

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący nie mógł ukryć śmiechu!

Wonder Woman w reklamie Huawei:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów