Doda zaliczyła bieliźnianą wpadkę! Zobaczcie, jak z niej wybrnęła

Hanna Skowron 08.05.2019
Doda
Fotografia: instagram.com/dodaqueen

Artystka wybrała na koncert odważny strój i zaliczyła wpadkę. Od razu też na nią zareagowała we właściwym sobie stylu.

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda uwielbia koncertować - każdy jej występ to prawdziwe show, podczas którego gwiazda nie tylko daje popis umiejętności wokalnych, ale też prezentuje odważne sceniczne stroje.

Jedna z ostatnich koncertowych stylizacji wokalistki zostanie zapamiętana na długo. Wszystko przez to, że Doda pokazała w niej odrobinę za dużo.

Doda zaliczyła bieliźnianą wpadkę

Podczas jednego z ostatnich występów Doda zaprezentowała się w srebrnym, połyskującym kombinezonie, który podkreślił jej kobiece kształty. Materiał, z jakiego zostało wykonane ubranie, prześwitywał. I odsłonił więcej niż zakładał plan wokalistki.

Artystka zadbała o to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Spod kombinezonu prześwitywał jej cały dół bielizny!

Jednak jak na Dodę przystało, nic sobie z tego nie zrobiła. Jak wybrnęła z tej wpadki? W sieci pochwaliła się zdjęciami gorącej stylizacji i opatrzyła je wymownym, zabawnym komentarzem.

Dziękuję całej orkiestrze, dyrygentowi Wojtkowi Zielińskiemu, ekipie alpinistów, ekipie z teatru Roma, dziękuję dyrektorowi za piękną scenografię, @aleksykaa za fryzurę, @lucas_adelon_rembas za Make up, @kujawa.patrycja_designer za sukienki, mamie za majtki, sobie za głos.

Pod zdjęciami pojawiły się komentarze zachwyconych poczuciem humoru Dody fanów.

Mamie za majtki to najważniejsze podziękowanie!

Jak wybrnęła z tej sytuacji?

Zobacz także: Wyjątkowy koncert Dody z orkiestrą symfoniczną w różnych miejscach w Polsce! Sprawdź, kiedy wystąpi w twoim mieście

Pamiętacie jeszcze jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów