Woźniak-Starak wyróżniona! Pokazała, że ma wielkie serce

Malwina Wasilewska 20.12.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład!

Agnieszka Woźniak-Starak od lat udziela się charytatywnie. Do tej pory wspierała przede wszystkim akcje na rzecz zwierząt, ale tym razem postanowiła pomóc potrzebującym dzieciom. Fundacja odpowiedzialna za organizację tego projektu doceniła jej działalność.

Agnieszka Woźniak-Starak doceniona przez fundację Don Vittorio Foundation For Wild Animals

Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła w tym roku do programu "Misie Dzieciom" założonego przez fundację Don Vittorio Foundation for Wild Animals. Ma on na celu stworzenia świetlic dla dzieciach przewlekle chorych i przebywających w szpitalach. W poście na swoim oficjalnym koncie fundacja zamieściła wpis, w którym podziękowała m.in. Agnieszce za wsparcie tej akcji:

Miłe chwile zaskoczenia. Wszystkim Pracownikom i Dyrekcji Szpitala im. Wiktora Degi w Poznaniu serdecznie dziękujemy. Ten gest jest dla nas motywacją do jeszcze większego zaangażowania.
Program „Misie Dzieciom” zbiera swe pozytywne wibracje. Będziemy pracować w jeszcze większym pocie czoła - wszystko dla naszych małych Przyjaciół - czytamy w poście na profilu Don Vittorio Foundation.

Agnieszka po raz kolejny udowodniła, że nie jest obojętna na cierpienie innych. Gratulujemy jej wyróżnienia.

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów