Woźniak-Starak i Meller skrytykowani za wywiad z Krupą. "Żenująca postawa". Poszło zwłaszcza o to pytanie

Katarzyna Leszczyńska 16.01.2018
Joanna Krupa i Agnieszka Woźniak-Starak DDTVN
Fotografia: X-NEWS/TVN

Takiej rozmowy nikt się nie spodziewał.

Spięcia w show-biznesie nie są czymś nowym, ostatnio jednak głośno zrobiło się o aferze w „Dzień Dobry TVN”. Gościem programu była Joanna Krupa, która pojawiła się w telewizji, żeby opowiedzieć o aukcjach, które wystawiła na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz swoim nowym projekcie „CHWDPChcę Wam Dać Psa”. Nie zabrakło również pytań o jej nowego partnera, o którym niedawno pojawiły się informacje, po tym, gdy modelka spędziła z nim Sylwestra. Największą uwagę wszystkich przyciągnął jednak cięty język prowadzącej, Agnieszki Woźniak-Starak, która pojawiła się w programie w zastępstwie Magdy Mołek.

Zobacz także: Krupa ma nowego partnera. Pada pytanie o byłego. Reakcja godna podziwu

Pierwsza część rozmowy dotyczyła WOŚP-u. Krupa opowiedziała o aukcjach, które wystawiła w związku z charytatywną akcją. Przyjemna rozmowa szybko przemieniła się w tę z cyklu pod gradobiciem pytań. Marcin Meller, który współprowadził program, zdecydował się zapytać o nieco bardziej prywatne sprawy z życia Joanny Krupy, a dokładnie dotyczące jej nowego partnera.

Słyszeliśmy ostatnio o kimś nowym w twoim otoczeniu. Jak on się nazywa? – zapytał.

Krupa była wyraźnie zaskoczona tym pytaniem. Odpowiedziała krótko, jak poznała nowego partnera, jednak nie chciała zdradzać szczegółów. Po pierwsze, żeby chronić własną prywatność. Po drugie, opowiedziała, że jej były mąż dowiedział się o jej nowej relacji z mediów, co nie powinno mieć miejsca i nie było przyjemne dla żadnego z nich. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła jednak pociągnąć modelkę za język, choć zrobiła to w mało sympatyczny sposób, zarzucając jej, że zdradza zbyt dużo ze swojego życia prywatnego.

Zdradzasz strasznie dużo intymnych szczegółów ze swojego życia. Nigdy nie miałaś ochoty ugryźć się w język? – sformułowała pytanie Woźniak-Starak.

W tym momencie na twarzy Krupy wymalowała się wyraźna konsternacja. Zaskoczona pytaniem modelka, na początku powtórzyła z niedowierzaniem pytanie, a następnie krótko odpowiedziała.

Ugryźć w język? Wiesz co, z nim chyba będę musiała troszkę ugryźć się w język, ponieważ jest bardzo prywatny. Jest w tym entertainment business (red. branża rozrywkowa) tylko z drugiej strony, jest producentem, ale chce być prywatny – zdradziła Krupa.

Dalsza część rozmowy potoczyła się w kierunku nowego projektu Joanny Krupy. Właśnie w związku z nim modelka ubrała się w koszulkę z napisem „CHWDP”, który w Polsce kojarzy się niecenzuralnie. Chodzi jednak przede wszystkim o to, żeby sam projekt przykuwał zainteresowanie, stąd taki chwyt. Woźniak-Starak jednak rozpoczęła rozmowę o nim w równie dosadny sposób jak wcześniej.

Przyszłaś w takiej koszulce, która wmurowała nas trochę w fotele – powiedziała.

Krupa wyjaśniła dokładnie, o co chodzi w projekcie. Wspomniała tez o fundacji, którą prowadzi na rzecz pomocy zwierzętom. Marcin Meller nie dał jednak za wygraną i postanowił kontynuować rozmowę dotyczącą skrótu na koszulce.

Nie rozumiem tego połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi i hasłami, które krzyczą w stronę policjantów – powiedział.

Ale to nie jest obrażenie – od razu odpowiedziała Krupa. I dodała – ja mam dystans do siebie.

Na pewno jak cię policja zatrzyma do kontroli to się okaże, czy policjanci też mają taki dystans – weszła jej w słowo Woźniak-Starak.

Jedno jest pewne, taka rozmowa dawno nie miała miejsce w „Dzień Dobry TVN”. Nie spodobało się to widzom, którzy zdecydowali się skomentować całą sytuację na Facebooku programu.

Internauci krytykują Woźniak-Starak

Widzowie byli zniesmaczeni zachowaniem prowadzących, którzy wyraźnie zaatakowali pytaniami swojego gościa. W wielu momentach tej rozmowy dało się wyczuć zmieszanie Joanny Krupy, która mogła poczuć się niezręcznie. Swoje niezadowolenie oglądający wyrazili w komentarzach pod materiałem na Facebooku.

Uważam, że mało profesjonalnie poprowadzili prowadzący wywiad. Dało się wyczuć brak szacunku i powagi do gościa.

Nieprzyjemnie oglądało się wywiad prowadzony przez panią Szulim.

Żenująca postawa prowadzących, złoto dla Aśki, że wytrzymała z klasą.

Pani Szulim Woźniak-Starak, czy jak jej tam, wspięła się dziś na wyżyny własnego intelektu. Żenujące było to weekendowe wydanie DDTVN.

Wśród komentujących znalazł się również komentarz Dody, której konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak jest doskonale wszystkim znany.

Joanna Krupa następnym razem pożyczę ci pistolet… „na wodę” – napisała piosenkarka.

Jak widać, w komentarzach oberwało się przede wszystkim Agnieszce Woźniak-Starak, która pojawiła się w programie w zastępstwie i zdążyła nieźle namieszać. Sama zainteresowana odpowiedziała na negatywne komentarze w bardzo dosadny sposób. Na Instagrama wstawiła fotografię zza kulis i podpisała ją ironicznym postem.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Fajnie było na chwilę wrócić do korzeni. P.S. A za mną te tajemnicze ręce TVN-u, które pociągają za wszystkie sznurki.

Opublikowała również scenariusz rozmowy, w którym udowodniła, że to nie ona wymyślała pytania, jakie otrzymała Joanna Krupa.

Agnieszka Woźniak-Starak komentarz
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Podłoże konfliktu Krupy i Woźniak-Starak

Jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz, gdy doszło do konfliktu pomiędzy obiema paniami. Media donoszą, że kilka lat temu pomiędzy nimi doszło do spięcia w związku z noszeniem naturalnych futer. Wówczas to Joanna Krupa miała skrytykować Agnieszkę Woźniak-Starak za jej okrycie wierzchnie.

Wszyscy wiedzą, że one się nie trawią. Lata temu podczas jednej z imprez doszło między nimi do ostrego spięcia i od tego czasu unikają się jak ognia – powiedział informator Pudelek.pl.

Cokolwiek by się nie wydarzyło między obiema paniami, w rzetelnym dziennikarstwie nie powinny pojawić się tak sformułowane pytania. Można było na pewno nieco lepiej dobrać słowa.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów