Agnieszka Woźniak-Starak w pięknych słowach do Ładochy: "Powiedziała, że mam, o co zawalczyć"

Agnieszka Woźniak-Starak w grubej czarnej czapce w górach
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Daria Ładocha ma zastąpić Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Ameryka Express". Okazuje się, że to właśnie dziennikarka ją do tego namówiła!

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich miesiącach przeżyła ogromną tragedię. Nic więc dziwnego, że dziennikarka na jakiś czas zniknęła z mediów. Również z prowadzenia popularnego programu "Ameryka Express". W najnowszej edycji show z udziałem gwiazd zastąpi ją Daria Ładocha. Teraz okazuje się, że to Agnieszka namawiała znaną kucharkę do poprowadzenia programu TVN-u i to jeszcze przed śmiercią jej męża. Zobaczcie sami, co postanowiła jej powiedzieć.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? W mediach pojawiły się nowe informacje!

Woźniak-Starak namawiała Ładochę do poprowadzenia "Ameryka Express"

Jak podaje portal Plejada.pl, Agnieszka Woźniak-Starak z roli prowadzącej programu "Ameryka Express" odeszła dobrowolnie i to podczas poprzedniej edycji! Powodem miał być jeden z kontrowersyjnych odcinków show.

W owym odcinku zmagania uczestników spotkały się z dużym oburzeniem widzów i internautów. Również właśnie Agnieszcze się to nie spodobało.

Wstyd mi za 10. odcinek programu "Ameryka Express". Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadanie, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: przepraszam - pisała wówczas Agnieszka.

W najnowszym sezonie "Ameryka Express" dziennikarkę ma zastąpić znana kucharka, Daria Ładocha, która sama brała udział w innym show stacji - programie "Agent-Gwiazdy". Jak sama przyznaje, to właśnie Agnieszka namawiała ją do bycia gospodynią w nowej edycji programu.

Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze. (...) Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryki Express" i że mam o co zawalczyć. Potem w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia, dlatego uznałam, że nie ma sensu zawracać Agnieszce głowy wyjazdem i programem - zdradziła Ładocha w rozmowie z magazynem "Flesz".

Gwiazda dodała, że sama zgłosiła się do prowadzenia show, gdy tylko pojawiła się taka szansa.

Nie czekałam, aż ktoś się domyśli. Sama się zgłosiłam, ponieważ poczułam, że ten program to kwintesencja moich pasji - dodała.

Jak myślicie, sprawdzi się w roli prowadzącej?

Zobacz także: Pierwsze święta Agnieszki Woźniak-Starak bez męża. Dziennikarka opublikowała poruszający wpis!

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów