Woskowy Ryan Gosling wygląda dziwnie. Na szczęście fanom ta jedna niedoskonałość nie robi różnicy

Redakcja 25.01.2017
Prawdziwy Ryan Gosling
Fotografia: ONS

Niby wszystko jest w porządku - figura woskowa jest ładna. Jednak z jakiegoś powodu, patrzy się na nią... dziwnie. 

Słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds wystawiło nową figurę, która ma być hitem sezonu. Ryan Gosling, bo o nim mowa, wydaje się być wyborem oczywistym.

Nie dość, że jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej ukochanych aktorów na świecie, to jest chwalony za rolę w nagradzanym hicie kinowym Damiena Chazelle'a "La La Land". Być może dzięki temu obrazowi dostanie pierwszego w swojej karierze Oscara - wszystko okaże się 26 lutego 2017 roku.

Figura woskowa Ryana Goslinga na pierwszy rzut oka jest poprawnie wykonana. Nawet dość nudna. Aktor został przedstawiony w neutralnej pozie - ręce ma w kieszeni, stoi wyluzowany, uśmiecha się bardzo subtelnie. Pracownicy muzeum ubrali go w prosty, klasyczny strój - materiałowe spodnie i w błękitną koszulę z podwiniętymi rękawami. Podobnie wygląda jego filmowa charakteryzacja. Problemem jest jego twarz, a szczególnie oczy - można odnieść wrażenie, że woskowy Ryan Gosling ma zeza.

Ryan Gosling Wax
Fotografia: Madame Tussauds Berlin/ Facebook.com

Liczy się selfie

Oczy woskowego aktora wydają się być zbyt blisko osadzone, a jego gałki oczne są wciśnięte zbyt głęboko. Niepokoją również przedramiona gwiazdora. Wyglądają, jakby ktoś wysmarował je olejem. Biorąc pod uwagę fakt, że muzeum reklamuje swoje najnowsze dzieło hasłem "wymarzona randka", woskowy Ryan Gosling nie wygląda zbyt zachęcająco.

Mimo wszystko, podczas odsłonięcia eksponatu, w muzeum zjawiło się wielu wiernych fanów jego urody i talentu. Oni zdawali się nie zwracać uwagi na to, że ich idol i platoniczna miłość wygląda dziwnie i nie tak przystojnie, jak w rzeczywistości. Być może czasy, w których w muzeum Madame Tussauds wystawiano tylko najwierniejsze kopie celebrytów już minęły.

W końcu placówka ma kilkanaście filii na całym świecie i nie może pozwolić sobie na zdejmowanie gipsowych odlewów z każdego interpretowanego człowieka, jego wymiarów i znaków szczególnych, co niegdyś trwało tygodniami. Jak bardzo figury mogą różnić się od oryginału, można zobaczyć na Facebooku muzeum, nie tylko na profilu filii berlińskiej. 

Ryan Gosling Wax
Fotografia: Madame Tussauds Berlin/Facebook.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów