Meghan Markle z wosku stanęła w Muzeum Madame Tussauds

Redakcja 09.05.2018
Meghan Markle
Fotografia: East News

Towarzyszy jej odnowiony, woskowy Harry. 

Wydarzenie roku zbliża się wielkimi krokami. Już 19 maja amerykańska aktorka Meghan Markle zostanie żoną księcia Harry’ego. Cały świat odlicza z Brytyjczykami dni i godziny i wyczekuje kolejnych nowinek związanych ze ślubem słynnej pary. Ale jeszcze zanim to nastąpi ich sympatycy będą mieli okazję, by zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Zobacz także: Ile kosztuje suknia ślubna Meghan Markle? 

W Muzeum Madame Tussauds w Londynie zaprezentowano właśnie pierwszą woskową figurę Meghan Markle. Fani są zachwyceni. Woskowa wersja Meghan ubrana jest w ciemno-zieloną sukienkę z kolekcji P.A.R.O.S.H, w której wystąpiła w dniu ogłoszenia zaręczyn z Harrym, a jej palcu widać replikę pierścionka zaręczynowego.

Stanęła tuż przy figurze księcia Harry'ego. Ta została z kolei nieco zmodyfikowana. Oryginalnie przygotowano ją na 30 urodziny księcia w 2014 roku. Goście muzeum będą mogli podziwiać woskową parę od 18 maja. Z kolei dzień później, czyli w dniu ceremonii zaślubin, wszyscy o imionach Harry lub Meghan wejdą do muzeum za darmo.

Edward Fuller, menadżer muzeum, podkreślił, że Brytyjczycy kochają Meghan i Harry'ego. Jak dodaje, wielokrotnie pytano, kiedy będzie można podziwiać ich "królewskie podobizny". A wam jak podobają się woskowe wersje Meghan i Harry'ego? Zdjęcia zobaczysz poniżej.

Zobacz także: Jak Harry poznał Meghan Markle?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów