Woody Allen miał 16-letnią kochankę. Dziś to znana aktorka i modelka

Magdalena Barszczak 19.12.2018
Woody Allen
Fotografia: Evan Agostini/Invision/AP/East News

Właśnie zabrała głos i podzieliła się swoją historią z "Hollywood Reporter". 

Znana aktorka i była modelka Babi Christina Engelhardt w wieku 16 lat współżyła z Woodym Allenem. 59-latka udzieliła wywiadu portalowi "Hollywood Reporter", w którym opisuje, jak wyglądał jej długoletni romans z reżyserem. Twierdzi, że niczego nie żałuje.

Engelhardt po raz pierwszy otwarcie opowiedziała mediom o tym, co ją łączyło z Allenem. Na potwierdzenie swoich słów aktorka dołączyła listy, które miał do niej wysyłać reżyser oraz zdjęcia. 

Babi Christina Engelhardt o romansie z Woodym Allenem

Poznali się w 1976 roku w nowojorskiej restauracji. 41-letni Wooody Allen był już cenionym reżyserem. Engelhardt, która zaczynała przygodę z modelingiem, wciąż chodziła do liceum i mieszkała z rodzicami. Zauważyła, że reżyser jest nią zainteresowany, więc położyła na stoliku kartkę ze swoim numerem telefonu. Tak rozpoczął się ich ośmioletni romans.

Niedługo później Allen zaprosił ją do swojego apartamentu na Piątej Alei, który od tamtej pory stał się ich stałym miejscem schadzek. Reżyser nigdy nie pytał o jej wiek. Zabronił także rozmów o pracy. 16-latka godziła się na wszystko. Zaakceptowała także dwie nowe kobiety, które po roku znajomości zaczęły pojawiać się w ich sypialni. Zazdrość przyszła później. Cztery lata po pierwszym spotkaniu twórca "Annie Hall" i "Manhattanu" przedstawił Engelhardt o 14 lat od niej starszą Mię Farrow. Od tamtej pory zdarzało się, że uprawiali seks w trójkącie.

W tamtych czasach nasza trójka była razem i to była naprawdę świetna zabawa. Cieszyliśmy się sobą, ona (Mia Farrow - red.) była piękna i czarująca, ja czułam się seksowna i stawałam się coraz bardziej wyrafinowana w tej grze. Dopiero po jej zakończeniu miałam czas pomyśleć o tym, jakie to było pokręcone. Byłem dla niego tylko zabawką - opowiadała.

Zobacz także: Bill Cosby skazany! Komik trafi do więzienia

Choć Engelhardt po latach zrozumiała, że reżyser nie traktował jej poważnie, nie czuje się wykorzystana i twierdzi, że nie chce mu zaszkodzić swoimi wyznaniami.

Nie atakuję Allena. Nie chcę zniszczyć jego kariery. Opowiadam moją historię miłości. To dzięki niej jestem tym, kim jestem. Niczego nie żałuję - podsumowała.

Engelhardt opowiedziała też o perwersyjnej stronie tego związku. Allen jest Żydem, natomiast 59-latka była córką byłego żołnierza armii Hitlera i nazywano ją "dzieckiem nazisty".

Woody Allen do tej pory nie skomentował historii przedstawionej przez 59-latkę.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te afery były na ustach wszystkich! Jaki skandal wybuchł w roku, w którym przyszliście na świat?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów