Wojtek Mazolewski rozstał się z partnerką. Zdradził też, że jego słynny kolega również jest singlem

Łucja Siennicka 14.11.2019
Wojtek Mazolewski
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Wojtek Mazolewski rozstał się z kolejną partnerką. Muzyk potwierdził plotki w wywiadzie dla magazynu "Twój Styl". Przy okazji zdradził, że jego słynny kolega również rozstał się z kobietą.

Wojtek Mazolewski rozstał się z Katarzyną Zawadzką. Muzyk udzielił wywiadu, w którym zdradził, że znowu jest singlem. Przypominamy, że plotki o kryzysie w jego związku pojawiły się już wczesną wiosną. Co więcej, Mazolewski wyznał, że inny znany artysta również jest ponownie wolny. 

Wojtek Mazolewski rozstał się z partnerką

Wojtek Mazolewski nie ma szczęścia w miłości. Artysta przez wiele lat był w związku z Mają Sablewską. Ich relacja była niezwykle burzliwa - para schodziła się i wracała do siebie, ostatecznie postanowili się rozstać.

Warto wspomnieć, że muzyk ma również syna z jedną ze swoich byłych partnerek. Okazuje się, że jego najnowszy związek również nie przetrwał próby czasu.

W 2018 roku Mazolewski poinformował, że spotyka się z Katarzyną Zawadzką, aktorką znaną między innymi z serialu "Prawo Agaty". Para chętnie dzieliła się wspólnymi zdjęciami w internecie i nie ukrywała swojego związku.

Od kilku miesięcy krążyły plotki, że ich relacja nieco się osłabiła i mają kryzys. Teraz Mazolewski poinformował w wywiadzie dla "Twojego Stylu", że znowu jest singlem.

Przy okazji wyznał, że jego kolega, John Porter, również jest sam. Muzyk po zakończeniu związku z Anitą Lipnicką zaczął się spotykać z inną kobietą.

Jesteśmy też ojcami, a w tym momencie również samotnymi facetami, więc tematów nie brakuje - Mazolewski podsumował ich znajomość.

Lubicie muzykę Wojtka Mazolewskiego?

Zobacz także: Justyna Żyła gotowa na nowy związek. Czego oczekuje od mężczyzn?

Lubisz muzykę? Sprawdź swoją wiedzę na jej temat!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów