Wojna Rozenek i Rusin trwa! Do konfliktu włączyła się Iga Lis!

Paulina Ermel 13.09.2018
Kinga Rusin
Fotografia: instagram.com/kingarusin

Od kilku dni Polska żyje konfliktem Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po każdej ze stron opowiadają się też gwiazdy. Ostatnio głos zabrała nawet młodsza córka Kingi Rusin, Iga Lis!

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan zarzuciła Kindze Rusin, że ta wykorzystuje rzekomą walkę o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków. Kinga nie mogła pozostać bierna, odpowiedziała na te insynuacje w mocnych słowach. Następnie zareagowała Małgosia i jej mąż Radosław Majdan. Po każdej ze stron opowiadają się także inne znane postaci z polskiego show-biznesu. Do grona wspierających Kingą dołączyła właśnie jej młodsza córka, Iga Lis.

Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan

Dotychczas po stronie Małgorzaty Rozenek-Majdan opowiedział się jej mąż Radek, ale też Hania Lis, Łukasz Jemioł i Laura Breszka. Natomiast po stronie Kingi Rusin Magda Gessler, Joanna Krupa, Olga Frycz, Magdalena Cielecka i córki dziennikarki. Jako ostatnia wypowiedziała się właśnie Iga Lis. W komentarzu pod jednym z postów Kingi napisała, co o tym wszystkim myśli.

Mamo, jesteś przykładem dla nas wszystkich. Od lat poświęcasz każdy dzień na walkę z niesprawiedliwością i represją. Niektórzy próbują zrekompensować swój brak zaangażowania bezpodstawnym atakiem na osobę, które reprezentuje sobą wyższe wartości. Ale to przecież nie zmienia sedna Twojej działalności. Ja jestem z Ciebie bardzo dumna

A wy po której stronie jesteście?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów