Wojewódzki znów krytykuje Rozenek i Majdana. Nie spodobała mu się jedna rzecz. Mocne słowa

Katarzyna Leszczyńska 29.09.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki
Fotografia: Fotografie: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan i Instagram/Kuba Wojewódzki

Gwiazdor zgadza się ze zdaniem Manueli Gretkowskiej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali ostatnio pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji magazyn „VIVA!” zaprosił ich na wywiad i sesję zdjęciową do Dubaju. Zdjęcia pary spotkały się z oburzeniem ze strony Magdaleny Gretkowskiej, której nie spodobała się luksusowa sesja pary. Pisarka nazwała wówczas Majdanów „szatniarzem i sprzątaczką”.

Radek wyznał, że zdjęcia są takie, ponieważ dla Małgosi wszystko musi być idealna. I jest. Tak idealnie wyobrażamy sobie przepych: disnejowski od.eb połączony z wygraną w Toto Lotka – skomentowała wówczas Gretkowska.

Pomiędzy pisarką a "Perfekcyjną Panią Domu" rozgorzała dyskusja. Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że nie lubi krytycznych komentarzy na swój temat. Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć pisarce w bardzo dużym poście na swoim koncie na Instagramie. Zrobiła to pod zdjęciem z sesji z Dubaju. 

Kolejny krytyczny komentarz

Okazuje się, że nie tylko Manueli Gretkowskiej nie spodobała się najnowsza sesja pary. Teraz Małgorzata Rozenek będzie musiała rozprawić się z kolejnym krytycznym komentarzem na swój temat. Również Kuba Wojewódzki zdecydował się skomentować ekskluzywną sesję Majdanów na łamach tygodnia „Polityka”, do którego pisze felietony.

W piśmie „VIVA!” Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z małżonkiem Radosławem świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Sesja utrzymana jest w estetyce wczesny Bokassa, późny Janusz i Grażyna. Z reakcji czytelników czuć, że będzie to kariera krótka, ale za to śmieszna.

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy Wojewódzki krytykuje Majdanów. Ich konflikt rozpoczął się, gdy w programie „Azja Express” para wystąpiła wraz z partnerką Wojewódzkiego, Renatą Kaczoruk. Wówczas obie pary mocno się ze sobą skłóciły i od tej pory wyraźnie za sobą nie przepadają. Wojewódzki w jednym ze swoich felietonów dla magazynu "Playboy" obraził Małgorzatę Rozenek mocnymi słowami. Sprawa zakończyła się w sądzie. Wojewódzki przegrał i musiał zapłacić odszkodowanie na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam" oraz oficjalnie przeprosić Rozenek. Ciekawi jesteśmy, czy Małgorzata i tym razem zdecyduje się odpowiedzieć na krytyczne komentarze dotyczące sesji w Dubaju. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów