Lewandowska spytana o to, czy bez nazwiska męża odniosłaby sukces. Zdecydowała się na sporą szczerość

Anna Respondek 29.11.2017
"Kuba Wojewódzki"
Fotografia: X-news/TVN

Odcinek show był pełen emocji.

Anna i Robert Lewandowscy swoim występ u Kuby Wojewódzkiego wzbudzili zainteresowanie mediów i fanów. Pierwsza na kanapie zasiadła Lewandowska, która musiała zmierzyć się w pojedynkę z trudnymi pytaniami prowadzącego

W trakcie rozmowy Wojewódzki poruszył drażliwy temat i zapytał Anię o to, czy kiedyś poniosła jakąś porażkę i czy nie uważa, że "nazwisko Roberta dało jej duży megafon", który pozwolił jej osiągnąć aż taki sukces. Podkreślił, że kiedy była "Anią z karate", jej praca nie miała aż takiej skali. Trenerka stanowczo, ale z uśmiechem odpowiedziała, co sądzi o tych zarzutach.

Za długo zbyt cicho siedziałam. Zdałam sobie sprawę, że to, co robię od wielu lat, w tym czym jestem dobra, to są dobre rzeczy. Staram się cały czas uświadamiać Polaków. Wiem, że jest mi często zarzucane "gdyby nie Robert". Uważam, że małymi krokami, ambicjonalnie też podchodzę do tego tematu, zawsze jakiś sukces bym odniosła. On byłby w mniejszej skali, jak najbardziej, ale znam siebie, wiem jak pracuje moja głowa, lubię się rozwijać - powiedziała. 

Co myślicie o jej wypowiedzi? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów