Wojewódzki pokazał zdjęcie z Farną. Internauci nie zostawili na piosenkarce suchej nitki

Magdalena Barszczak 30.06.2018
Kuba Wojewódzki i Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Uwagę komentujących przykuł jeden szczegół.

Wszystko, co Kuba Wojewódzki pokazuje w internecie, jest szeroko komentowane przez fanów. Tak się stało i w przypadku najnowszego zdjęcia. Gwiazdor opublikował na Instagramie fotografię, na której pozuje z Ewą Farną.

Zobacz także: Rozenek skomentowała rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. "Wielka szkoda!"

Częściej słyszy się o konfliktach króla TVN-u niż o osobach, z którymi pozostaje w dobrych relacjach. Dlatego znajomość z o 30 lat młodszą piosenkarką można uznać za prawdziwy ewenement. Para przyjaźni się od czasów, kiedy zasiedli razem w jury "X-Factora"

Internauci komentują zdjęcie Wojewódzkiego i Farnej

Wygląda na to, że świetnie się razem bawią, co udowodnili, pozując do zdjęcia w restauracji. Na stole stoi kilka butelek wina, a oni sami trzymają w dłoniach sporych rozmiarów kieliszki. #Farnoholicy - napisał Kuba, prowokując awanturę na Instagramie.

Wiele osób komentowało sytuację z przymrużeniem oka, ale nie zabrakło także głosów oburzenia. Niektórzy odnieśli się do wypadku samochodowego Farny z 2012 roku, który spowodowała, zasypiając za kierownicą, a wcześniej wypijając kilka drinków.

Po winku Ewusia siada w furę i srruuu...

Na drodze, po której chodzą kobiety, faceci i malutkie dzieci... nie ma usprawiedliwienia jazdy po pijaku. I powinno to być piętnowane, a przynajmniej powinien być teraz dla niej ban w tv, radiu itd. Nie tłumaczcie takiego zachowania...

Tylko niech Ewa autem nie jedzie! - pisali.

Fani stanęli w obronie wokalistki, a dyskusję ucięła w końcu sama Farna.

Czy ja przejechałam jeża? Wzięłam wnioski, poniosłam konsekwencje i wierz, że wystarczające i jestem teraz o wiele lepszym i rozważniejszym kierowcą niż przedtem, wiec w sumie wszystko dobrze się skończyło - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że wyciągnęła naukę z przykrych doświadczeń.

Zobacz także: "Nigdy nie chciałaś mieć rozmiaru 34?" Ewa Farna ostro reaguje na pytanie o swoją wagę

Kuba Wojewódzki i Ewa Farna
Fotografia: KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl/EAST NEWS
Kuba Wojewódzki i Ewa Farna
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów