Wojewódzki oferuje fanom milion złotych. Jak go zdobyć? Showman rzuca internautom wyjątkowe wyzwanie

Anna Respondek 14.09.2017
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Czy aby na pewno to takie łatwe? 

Kuba Wojewódzki znany jest ze swoim dziwnych pomysłów. Częścią z nich dzieli się w mediach społecznościowym, a część z nich pokazuje w swoim programie "Kuba Wojewódzki". Nie wszyscy widzowie rozumieją jednak jego specyficzne poczucie humoru, co niejednokrotnie prowadzi do różnych kontrowersji.

Jedna z najgłośniejszych wpadek, o której dyskutowały media w całej Polsce, wydarzyła się właśnie w autorskim programie showmana. Wojewódzki pozwolił, aby w jednym z odcinków, włożono polską flagę w psią kupę. Ten gest spowodował konsternację wszystkich oglądających, a na dziennikarza wylała się faja hejtu. Pomimo tego, że do sytuacji doszło już 9 lat temu, a za pokazanie takich treści TVN zapłacił niemalże pół miliona kary, Wojewódzki nadal musi się mierzyć z konsekwencjami swojego "wybryku".

W środę na Facebooku showmana pojawił się długi wpis, w którym Kuba oferuje milion złotych osobie, która znajdzie dowód na to, że to właśnie on wsadził flagę w psie odchody. Pod postem pojawiło się już prawie 800 komentarzy, a wpis wzbudził ponowne zainteresowanie mediów. 

Ogłoszenie. Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia, zaczepił mnie na ulicy i powiedział - Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze. Na zawsze to jednak długo pomyślałem, zaskoczony tym, że użył słowa Pan zamiast innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc). - rozpoczyna swój wywód. 

W dalszej części "ogłoszenia" wyjaśnia dokładnie o co mu chodzi i co dostanie osoba, która dostarczy dowód na to, że "osobiście włożył flagę w kupę". 

Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie. Przez najbliższy rok będę taką osobę woził do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem. Zamelduję ją u siebie w mieszkaniu, umieszczę w testamencie i będę gotował trzy posiłki dziennie - wymienia. 

Do wzięcia udziału w "konkursie" zaprasza wszystkich zainteresowanych, ponieważ chce nagrodzić ich "patriotyczną postawę". 

Fani komentują wpis Wojewódzkiego

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, większość z nich z negatywnym wydźwiękiem. 

Oczywiście takiego zdjęcia nikt nie znajdzie, bo to nie Pan tą flagę tam wsadził. Ale to, że nie Pan ją wsadził, nie zmienia faktu, że pozwolił Pan na to. Ba, mało tego, nie wyciął Pan tego i puścił w telewizji publicznej... I tu leży sedno problemu.

Wprawdzie to Marek Raczkowski wtykał flagę w kupę, ale to było jednak w Pana programie (też użyję Pana bo lubię się zachowywać honorowo), ale to był Pana gość i stacja telewizyjna, której jest Pan niekwestionowaną gwiazdą. Ten post to trochę tak, jakbym ja zrobił imprezę, przyszli goście, muzyka, alkohol, zabawa i wpada Policja. A ja wtedy mówię "sorry, ale ja siedzę sobie cicho w łazience i przeglądam Facebooka. To goście imprezują, więc niech goście płacą mandat". Niby racja, może i prawda, ale niesmak zostaje - pisali.

Znaleźli się również tacy, którzy bronili showmana.

Brawo Kuba, jak zwykle przewyższyłeś wszystkich inteligencją, a ci teraz tutaj pocą się nad tym, jak ci dokopać. Hahaha, brawo Ty mistrzu. 

Pozamiatałeś Kuba. Biedni hejterzy będą musieli przyznać, że to jednak nie Ty. Aż szkoda takiej legendy - żartowali

Co o tym sądzicie, tknęły go wyrzuty sumienia, czy może znowu stara się obrócić wszystko w kpinę i żart? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów