Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Anna Respondek 23.01.2018
Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/m_rozenek/kuba_wojewodzki_official

Czy dojdzie do upublicznienia intymnych wiadomości?

Kłótnia między Kubą Wojewódzkim i Renatą Kaczoruk a Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem swoje początki miała na planie popularnego programu "Azja Express". To właśnie tam narzeczona showmana za swoje zachowanie została nazwana "Żenulką" i była jedną z najbardziej nielubianych postaci show. "Król TVN" nie zostawił swojej dziewczyny w potrzebie i stanął w jej obronie, twierdząc, że Rozenek "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Za te słowa został przez prezenterkę pozwany, a sprawa w sądzie została rozstrzygnięta na jej korzyść. 

Konflikt między gwiazdami ponownie odrodził się po ogłoszeniu wiadomości, że Kaczoruk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Rozenek postanowiła skomentować tę informację i przy okazji nazwała modelkę hipokrytką. 

Kuba Wojewódzki odpowiada Rozenek

Na zarzuty "Perfekcyjnej Pani Domu" nie odpowiedziała sama zainteresowana, a jej narzeczony Kuba Wojewódzki, który na swoim Facebooku zamieścił długi i kąśliwy wpis dotyczący relacji z Majdanami. Po pierwsze poinformował wszystkich, że sprawa tocząca się w sądzie między gwiazdami ponownie wróci na wokandę. Po drugie zagroził Małgorzacie, że upubliczni ich prywatne wiadomości. 

Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki - napisał. 

Zapewnił, że brzydzi się takimi metodami, jednak "prawda powinna zwyciężyć". Zaapelował również do mediów, aby nie pisały, że się "wkurzył", ponieważ " od 16 lat żyje w medialnej awanturze i lubi to". 

wojj
Fotografia: Facebook/kuba_wojewodzki_official

Małgorzata Rozenek - post na Instagramie

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie wystraszyła się po wpisie znanego showmana i również postanowiła odnieść się do jego słów. Podobnie jak Wojewódzki wpis zamieściła w mediach społecznościowych i również podzieliła go na dwa najważniejsze punkty. Zaznaczyła, że nie wiadomo, czy sprawa ponownie trafi do sądu i że może czas najwyższy, aby Kuba choć raz przyszedł na sprawę i nie unikał składania zeznań. Jeśli chodzi o ujawnienie SMS-ów "Perfekcyjna" nie wydawała się być tym zmartwiona i upewniła się tylko, że Wojewódzki zamieści również swoje odpowiedzi.

Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji - odpowiedziała. 

Zasugerowała także, że to Kaczoruk powinna się martwić.

Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań - zasugerowała.

Później dodała jeszcze, że może właśnie kariera pisarska byłaby odpowiednia dla Kaczoruk, a na sam koniec pozwoliła sobie na kolejną złośliwość.

 Patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach - napisała. 

Internauci komentują kłótnie gwiazd

Internauci żywo zainteresowali się kłótnią gwiazd i pod oboma postami, zarówno tym na Facebooku Wojewódzkiego jak i tym na Instagramie Rozenek pojawiło się tysiące komentarzy. Zaangażowali się również inny "znani i lubiani", między innymi Karolina Korwin-Piotrowska

Gocha, idę po flaszkę i popcorn! Kamizelkę kuloodporną brać? - zapytała Korwin-Piotrowska.

Internauci podzielili się na dwie grupy i stworzyli do tego odpowiednie hasztagi "Team Gośka" i "Team Kuba". 

Team Gośka na maksa!

Ewidentnie Kuba rządzi. Team Kuba - pisali. 

Znalazły się również głosy mówiące o tym, że takie sprawy załatwia się prywatnie i szkoda, że muszą "prać brudy publicznie". 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów