Wojewódzki o przyjaźni z Anną Przybylską. Nie zabrakło intymnych szczegółów

Kuba Wojewódzki, Anna Przybylska
Fotografia: Eastnews

Szczere wyznanie showmana na temat ich relacji.

Kuba Wojewódzki w swojej książce "Nieautoryzowana biografia" zdradza całą prawdę na temat polskiego show-biznesu. Nie zabrakło w niej pikantnych szczegółów i intymnych wyznań, na których temat rozpisują się dziś wszystkie portale plotkarskie. Nas najbardziej zainteresował fragment dotyczący przyjaźni Kuby z Anną Przybylską. Showman opowiedział z detalami o łączącej ich relacji.

Zobacz także

Kuba Wojewódzki o relacji z Anną Przybylską

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego wywołała spore emocje w sieci. Dziennikarz znany z ironicznych komentarzy i ostrego języka zdradził sporo smaczków na temat niektórych polskich gwiazd.

Jednym z tematów, które poruszył na łamach książki, jest wyjątkowa relacja łącząca go z Anną Przybylską. Showman zdradził, dlaczego aktorka była dla niego tak ważna:

Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: "Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną.” I wybuchła śmiechem. Kochałem jej dystans do siebie. Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: "Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki.” Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: "Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cie nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny – wspomina Wojewódzki.

Jak widać, Kuba i Anna byli sobie bardzo bliscy. Śmierć gwiazdy była dla niego z pewnością mocnym przeżyciem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy nadają swoim dzieciom bardzo oryginalne imiona. Zebraliśmy te najbardziej wyjątkowe. Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów