Wojewódzki znów atakuje Rozenek. Tak mocne słowa jeszcze nie padły. Fani podzieleni. "Nie rób wiochy"

Katarzyna Leszczyńska 25.01.2018
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan konflikt
Fotografia: Fotografie: Instagram/Kuba Wojewódzki i Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Tym razem doszło do dyskusji w komentarzach.

Ostatnio polskie media żyją konfliktem, który rozgorzał pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim. O tym, że oboje za sobą nie przepadają wiadomo nie od dziś. Sytuacja stała się napięta po programie „Azja Express”, w którym wystąpiła Rozenek z Majdanem i partnerka Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Teraz również chodzi o nią. Kaczoruk ma wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”, co zdecydowała się skomentować Perfekcyjna.

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Kubie Wojewódzkiemu nie spodobały się słowa Rozenek, która wyśmiała podejście Kaczoruk do showbiznesu. Dziennikarz w ostrych słowach skomentował jej wypowiedź. Małgorzata zdecydowała się odpowiedzieć na jego atak. Wojewódzki wstawił natomiast na Facebooka post ze zwiastunem jednego z odcinków swojego programu.

Po małej burzy w wiadrze z pomyjami wracamy do prawdziwej rozrywki – napisał na Facebooku Wojewódzki.

Okazało się, że post, który miał ostudzić emocje, pobudził tylko internautów do dalszej dyskusji.

Wojewódzki znów atakuje Rozenek

Internauci oczywiście nie omieszkali nadal odnosić się do afery związanej z Rozenek. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Wojewódzki postanowił niektórym z nich odpisać i jednocześnie zaatakował swoimi słowami po raz kolejny Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Komentowałam ostatnio post Rozenek „Majdan show – prostytucja pełną parą”. Dziś wchodzę na jej stronę i wszystko poblokowane. Komentować nie mogę, nawet polubić strony. Jedynie udostępnić, no ale nie ma nic konstruktywnego. Co za baba – napisała jedna z internautek.

Wojewódzki zdecydował się napisać komentującej, jaką „babą” jego zdaniem jest Rozenek.

Połączenie najgorszych chorób – Alzheimer i sraczka – odpowiedział.

Dyskusja na tym się nie zakończyła. Pojawiło się więcej milszych lub bardziej obraźliwych słów krytycznych w stronę Rozenek-Majdan i jej męża. Wojewódzki na pozostałe również odpowiedział, nie ukrywając swojego zdania na temat znajomej ze stacji.

Uważaj, bo ci zrobią porządek i test rękawiczki – zażartował inny internauta.

Miała na to ochotę, ale… (nie mogę napisać dalej) – kontynuował Wojewódzki.

Internauci są wyraźnie podzieleni w opiniach na temat całej tej sytuacji. Wielu z nich nie podoba się takie publiczne oskarżanie się nawzajem za pomocą portali społecznościowych.

Po co wy to robicie? Ja rozumiem, że sprawa wymaga wyjaśnienia w sądzie. Tylko po co ta walka na FB? Wiem, wiem, takie czasy itd. Tylko po co do cho*ery. Walczcie w sądzie o swoje dobre imię czy inne takie. Nie róbcie wiochy na FB. Bo jedni i drudzy jesteście siebie warci zachowując się jak dzieci. 

Trzeba przyznać, że słowa dziennikarza są naprawdę mocne. Nie jest to pierwszy raz, gdy dochodzi do konfliktu pomiędzy dwoma gwiazdami. Co więcej, Rozenek raz już pozwała Wojewódzkiego za  to, że powiedział o niej jakoby „weszła do showbiznesu jak do agencji towarzyskiej”. Ciekawe, czy cała sytuacja, która teraz ma miejsce, również zakończy się w sądzie?

Zobacz w galerii poniżej, jak mieszkają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów