Wojewódzki chce zostać ojcem! Opowiedział o swoich kandydatkach na matkę

Hanna Skowron 04.12.2018
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Tego się po nim nie spodziewaliśmy...

Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Onet.pl opowiedział o swoich planach na przyszłość. Jak się okazuje, król TVN-u marzy o założeniu rodziny i zostaniu ojcem. Showman zdradza szczegóły i opowiada o kandydatkach na matkę.

Kuba Wojewódzki o zostaniu ojcem

Wydawało się, że Kuba Wojewódzki to ostatnia osoba, którą moglibyśmy podejrzewać o chęć założenia rodziny. Jednak wygląda na to, że największy łamacz kobiecych serc zapragnął się w końcu ustatkować.

W rozmowie z Onet.pl 57-letni showman otwarcie wyznał, że przeszedł ostatnio wewnętrzną metamorfozę i myśli teraz o zostaniu ojcem:

Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka. Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki. Facet, który co jakiś czas rozstaje się z partnerkami, właściwie za każdym razem zaczyna swoje życie na nowo. Odkrywa, obrywa i przechodzi przez różne etapy. Historycznie, nie linearnie. Najpierw jest etap upadku Rzymu, potem jest okres Bachusowy, czyli absolutne pomieszanie zła z poplątaniem hedonizmu, następnie etap orgiastyczny, aż w końcu znowu etap romantyczny. Ja właśnie wchodzę w etap romantyczny.

Jak myślicie, kto zostanie matką jego dziecka?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak przez lata zmieniły się największe gwiazdy TVN? Zobacz spektakularne metamorfozy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów