Wojciechowska znów ma problemy ze zdrowiem! Znamy szczegóły

Martyna Wojciechowska 19.04.2018
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Eastnews

Wszystko przez to, że nie słucha lekarzy.

Martyna Wojciechowska wielokrotnie udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Niestety zadarzało się, że robiła to kosztez zdrowia. Znana dziennikarka i podróżniczka jeszcze niedawno zmagała się z poważną chorobą tropikalną, a teraz znów przyznała się do problemów zdrowotnych.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska była molestowana. "Ci mężczyźni są niezaspokojeni"

Martyna Wojciechowska narzeka na zdrowie 

Wypadek na Islandii, uraz kręgosłupa na Mount Everest, choroba tropikalna... Martyna Wojciechowska nie raz igrała z losem, co odbijało się na jej zdrowiu. Teraz dowiadujemy się, że podróżniczka znów ma problemy. Wyznała tabloidowi "Fakt", że ma pękniętą torebkę stawową w kostce.

Mimo nieustającego bólu, nie chce rezygnować z nagrań kolejnych odcinków programu "Martyna na krańcu świata".

Kontuzja dopadła mnie w niedzielę późnym wieczorem. Ale i tak pakuję się i jadę do Salwadoru kręcić kolejne odcinki programu ‘Kobieta na krańcu świata’" - powiedziała Wojciechowska w rozmowie z "Faktem".

Podczas wizyty lekarz doskonale wiedział, że Wojciechowska nie posłucha się go i wyjedzie w podróż:

Powiedział mi: Wiem, że to nie ma sensu, bo pani i tak pojedzie i zniszczy wszystko, co jest do zrujnowania w tej kostce. Ale proszę jechać i robić swoje, a jak pani wróci, to się tym zajmiemy" - relacjonuje wizytę o specjalisty Martyna.

Życzymy Martynie szybkiego powrotu do zdrowia!

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów