Wojciechowska pokazała rodziców w dniu ich 46. rocznicy ślubu!

Malwina Wasilewska 14.10.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram.com/martyna.world

Dumna Martyna pochwaliła się pięknym zdjęciem!

Rodzice Martyny Wojciechowskiej obchodzili ostatnio 46. rocznicę ślubu. Z tej okazji znana podróżniczka zamieściła na Instagramie rodzinne zdjęcie i dodała uroczy wpis. Dumna dziennikarka jest im wdzięczna za wsparcie i to, w jaki sposób ją wychowali. Ten post rozczulił jej obserwatorów.

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców

Martyna Wojciechowska w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że to dzięki swoim rodzicom wyrosła na pewną siebie, odważną kobietę, która nigdy nie bała się sięgać po marzenia. W dniu ich 46. rocznicy ślubu gwiazda TVN opublikowała post, w którym opowiedziała o wyjątkowej więzi, która łączy jej mamę i tatę:

Moi kochani rodzice obchodzą dziś 46. rocznicę ślubu! W sumie ponad 50 lat razem! Wow! Patrzę na liczbę lat, która ich łączy i myślę sobie, ile moje lata życia przyniosły wspomnień i wspaniałych przeżyć, a u Nich to jest pomnożone razy dwa, bo przeżyte wspólnie! Mamo, tato mam nadzieję, że i na mnie kiedyś Marysia spojrzy z taką radością i dumą jak ja patrzę dzisiaj na Was! Wiecie, że jesteście najlepszymi rodzicami świata? Co ja mówię... Wszechświata! Z miłością i podziwem dla Waszej wytrwałości i to w czasach kiedy rzeczy i związków się nie naprawia, tylko wymienia na nowe... - napisała Wojciechowska.

Obserwatorzy gratulują i składają rodzicom Martyny życzenia:

Gratulacje dla rodziców!

Wielkie gratulacje! Życzę kolejnych wspólnych lat w miłości!

Gratulacje! Piękna para! Wszystkiego najlepszego!

My też dołączamy się do życzeń.

Nie tylko sport ma wpływ na nasze zdrowie! Sprawdź, co trzeba jeść!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów