Wojciechowska i Werner na Telekamerach pozowały razem. Jeszcze niedawno media spekulowały o konflikcie. O co poszło?

Katarzyna Leszczyńska 20.02.2018
Martyna Wojciechowska i Anita Werner
Fotografia: EAST NEWS

Martyna Wojciechowska i Anita Werner zaprzyjaźniły się 15 lat temu. W 2010 roku ich relacje uległy osłabieniu. Czy to się zmieniło?

Martyna Wojciechowska oraz Anita Werner od wielu lat są twarzami stacji TVN. Wojciechowska dawniej była prezenterką i prowadziła kultowego „Big Brothera”. Później wykorzystała w pracy swoją wielką pasję, jaką są podróże i zaczęła prowadzić program „Kobieta na krańcu świata”. Werner natomiast jest dziennikarką informacyjną i od początku istnienia stacji współpracuje z TVN24.

Zobacz także: Nikt nie wyglądał na Telekamerach tak dobrze jak Wojciechowska. Na gali pojawiła się w zaskakującym towarzystwie

Przyjaźń pomiędzy nimi rozkwitła 15 lat temu. Obie podkreślały, że są dla siebie bardzo ważne. Niektórzy zaczęli nawet posądzać je o romans. One jednak nie komentowały tych doniesień, po prostu śmiejąc się z nich. Wojciechowska i Werner mogły na siebie liczyć zawsze i w każdej sytuacji. Wspierały się w ciężkich chwilach i pomagały sobie nawzajem. W pewnym momencie jednak ich relacja się popsuła. Poniżej fotografia z 2006 roku. 

Zobacz także: Dziennikarka do Wojciechowskiej: Jesteś lesbijką? Odpowiedź musiała ją zaskoczyć

Martyna Wojciechowska i Anita Werner w 2006 roku
Fotografia: EAST NEWS

Wojciechowska i Werner miały konflikt przez mężczyznę?

Osiem lat temu relacja Werner i Wojciechowskiej osłabiła się. Jak donoszą media, wszystko dlatego, że podróżniczka zapoznała dziennikarkę ze swoim przyjacielem, Kacprem. Między Werner a mężczyzną zaiskrzyło, co najwidoczniej nie spodobało się Wojciechowskiej. Od tej pory obie panie przestały utrzymywać kontakty i przestano widywać je razem na salonach. Wojciechowska odcięła się wówczas zarówno od Werner, jak i mężczyzny.

To nieprawda, że dziewczyny zerwały kontakt przez Kacpra – skomentowała asystentka Wojciechowskiej.

Coś jednak było powodem osłabienia relacji między dziennikarką i podróżniczką. Ostatnio jednak sytuacja między nimi uległa polepszeniu. Wojciechowska pojawiła się w programie „Fakty po faktach” prowadzonym przez Werner. Obie też zostały laureatkami tegorocznych Telekamer i wspólnie pozowały do zdjęć oraz wystąpiły razem z tej okazji w programie „Dzień Dobry TVN”. Śladów po konflikcie nie było widać.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wygrała z chorobą. Ale nie mówi tego, żeby wzbudzać zainteresowanie

Martyna Wojciechowska i Anita Werner w 2010 roku
Fotografia: EAST NEWS
Martyna Wojciechowska Telekamery 2018
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jak dawniej wyglądały gwiazdy TVN-u:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów