Szczęsny w restauracji. Dzwoni do Lewandowskiej. Jego pytanie mocno rozbawiło trenerkę

Katarzyna Leszczyńska 04.12.2017
Wojciech Szczęsny zażartował z Anny Lewandowskiej
Fotografia: Fotografie: YouTube/Łączy nas piłka i EAST NEWS

Takiego pytania trenerka się pewnie nie spodziewała.

Wojciech Szczęsny w lipcu 2015 roku rozpoczął swoją przygodę z włoską piłką. Został wówczas wypożyczony z londyńskiego Arsenalu do AS Romy. W 2016 roku przedłużono kontrakt, a ten sezon we włoskim klubie okazał się dla bramkarza polskiej reprezentacji wyjątkowo udany. W lipcu tego roku Szczęsny podpisał kontrakt z Juventusem. Ostatnio we Włoszech odwiedził go dziennikarz portalu „Łączy nas piłka” i przeprowadził z nim rozmowę.

Szczęsny zabrał dziennikarza na pizzę do jednej z włoskich restauracji. Okazało się, że otrzymał danie z oliwkami, których nie chciał. Wówczas postanowił zażartować, że musi sprawdzić, czy Anna Lewandowska pozwoliła mu jeść oliwki. Trenerka znana jest z tego, że dba o dietę poszczególnych piłkarzy polskiej reprezentacji, a ze Szczęsnym i Mariną łączy ją przyjaźń. Dziennikarz postanowił kontynuować temat i poprosił bramkarza polskiej reprezentacji, żeby zadzwonił w tej sprawie do żony swojego kapitana.

Aniu, cześć kochanie. Mam do ciebie pytanie. Tylko zanim zaczniesz przeklinać, to jestem z Wiśnią i kamera nas nagrywa – Szczęsny rozpoczął rozmowę z Lewandowską.

Trenerka roześmiała się, gdy usłyszała pytanie od Szczęsnego, czy może jeść pizzę z salami i oliwkami. Dała mu jednak pozwolenie na zjedzenie pizzy. Szczęsny od razu jednak zaczął się bronić ze swojego posiłku.

Od razu ci mówię, że to jest pomysł Wiśni, bo on powiedział, że będzie pizza ze Szczęsnym, makaron z Glikiem itd. No i mi się trafiła pizza, to nie był mój wybór, przysięgam Ci.

Na koniec Szczęsny przyznał Lewandowskiej, że to tylko niewinny żart. Ostatecznie bramkarz zjadł swoją pizzę z oliwkami. Trenerka na pewno nie była z tego powodu zła. Sami zobaczcie, jak przebiegła ta rozmowa. Moment z Lewandowską zaczyna się około 3 minuty. My nie mogliśmy ukryć śmiechu.

Kozaki damskie: sprawdź najmodniejsze trendy w tym sezonie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów