Wojciech Szczęsny trafił do szpitala! Przeszedł operację

Paulina Ermel 30.05.2019
Wojtek Szczęsny z żoną
Fotografia: instagram.com/marina_official

Piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Od razu też wyjaśnił, co się stało i uspokoił swoich fanów.

Wojciech Szczęsny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Sportowiec, który na co dzień gra we włoskim Juventusie, będzie musiał na trochę przerwać karierę piłkarską. Okazuje się, że 29-latek trafił do szpitala!

Wojciech Szczęsny trafił do szpitala

Szczęsny zamieścił w sieci poruszające zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Piłkarz przyznał, że przeszedł udaną operację kolana i teraz czeka go długi okres rekonwalescencji. We wpisie pod fotografią ujawnił, co mu dolega i jak się czuje.

Jestem rozczarowany tym, że nie pomogę swojej reprezentacji w dwóch nadchodzących meczach. Jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, z którym borykałem się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Liczę na to, że szybko wrócę do zdrowia. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Polski piłkarz od długiego czasu narzekał na ból kolana. Lekarze od samego początku nie mieli wątpliwości - niezbędna jest operacja, która zniweluje dyskomfort i pomoże Szczęsnemu wrócić do pełnej formy piłkarskiej.

Wojciech Szczęsny trafił pod opiekę jednego z najlepszych ortopedów i poddał się artroskopii kolana w jednej z barcelońskich klinik. Teraz czeka go przymusowe 1,5 miesiąca zwolnienia od zawodowych obowiązków.

A my życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Gwiazdy korzystają z mediów społecznościowych nie tylko po to, żeby mieć kontakt z fanami. W ten sposób również zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy zarabiają na Instagramie najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów