Wojtek Szczęsny pokazał zdjęcie sprzed 10 lat! Skomentowała je Marina

Zuzanna Morska 22.11.2019
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: instagram.com/wojciech.szczesny1

Stare zdjęcie Szczęsnego skomentowała jego żona. Przy okazji zdradziła, jak się do niego zwraca!

Wojciech Szczęsny jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Sportowiec nie tylko świetnie radzi sobie na murawie. Ma też wielu fanów, którzy zaglądają na jego profil na Instagramie.

Ostatnio bramkarz zamieścił tutaj zdjęcie sprzed 10 lat! Pod fotką pojawiło się wiele komentarzy - jeden należący nawet do jego żony, Mariny. Zobaczcie, jak oceniła to zdjęcie.

Wojciech Szczęsny na zdjęciu sprzed 10 lat

Wojtek Szczęsny notuje ostatnio same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Piłkarz trzy lata temu poślubił Marinę, a rok później para doczekała się swojego pierwszego dziecka - synka Liama.

Od tamtej pory szczęśliwy tata raz na jakiś czas zamieszcza w sieci zdjęcia z maluchem. Ale nie brakuje tu także postów dotyczących jego kariery sportowej. Ostatnio wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać, jak wyglądał 10 lat temu! To nieprzypadkowa fotka.

Dokładnie 10 lat temu zadebiutowałem w Brentford! Jestem wdzięczny, że mogłem być częścią tego niesamowitego klubu! - napisał pod fotografią Szczęsny.

Piłkarz bardzo się zmienił w przez te lata. Zdjęcie skomentowała m.in. jego żona, która przy okazji zdradziła, jak do niego mówi.

Hahaha, dziubas! - napisała.

Wolicie Wojtka w wydaniu sprzed 10 lat czy może w teraźniejszej odsłonie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów