Piłkarze polskiej reprezentacji i ich samochody. Kto jeździ najdroższym? Nie jest to Lewandowski!

Robert Lewandowski siedzi za kierownicą swojego samochodu i pokazuje kciuk do góry uśmiechając się
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, a może Arkadiusz Milik? Który z piłkarzy polskiej reprezentacji ma najdroższy samochód?

Piłkarze polskiej reprezentacji w tym tygodniu spotkali się w Warszawie na zgrupowaniu kadry. Niektórzy z nich przyjechali luksusowymi autami. O tym, że piłkarze gustują w dobrych samochodach wiemy od dawna. Wystarczy spojrzeć na Cristiano Ronaldo, który zmienia auta jak rękawiczki. A jak to jest z naszymi polskimi piłkarzami? Wiemy, ile kosztują ich auta! Okazuje się, że to nie Robert Lewandowski ma najdroższy samochód w polskiej reprezentacji!

Zobacz także: Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy!

Piłkarze polskiej reprezentacji i ich samochody

Według doniesień "Super Expressu" Robert Lewandowski do Warszawy przyjechał Maybachem. Jego auto wyceniane jest na niecały milion złotych. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! Okazuje się jednak, że to nie kapitan polskiej reprezentacji jeździ najdroższym samochodem. Przebił go Wojciech Szczęsny! Bramkarz jeździ obecnie czarnym, matowym Bentleyem Bentayga. Jego wartość szacowana jest na ponad milion złotych!

Czy inni piłkarze polskiej reprezentacji również mają się czym pochwalić? Okazuje się, że drugi napastnik kadry, Arkadiusz Milik, podróżuje Mercedesem klasy A. Jego wartość szacuje się na około 150 tysięcy złotych. Wydał na niego zatem skromną sumę, w porównaniu z jego kolegami z drużyny.

Nie ma się jednak co dziwić! Piłkarze polskiej reprezentacji zarabiają krocie, zwłaszcza za grę w prestiżowych, zagranicznych klubach. Robert Lewandowski od dłuższego czasu jest napastnikiem Bayernu Monachium. Został doceniony przez niemiecki zespół i został trzecim kapitanem drużyny. Wojciech Szczęsny od pewnego czasu natomiast jest bramkarzem włoskiego Juventusu. Od tego sezonu jego kolegą z drużyny jest Cristiano Ronaldo. Nic więc dziwnego, że polski goalkeeper zainwestował w "wypasione" auto.

Zobacz także: Robert Lewandowski szczerze o porodzie Ani. "Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach" 

Robert Lewandowski Maybach
Fotografia: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Wojciech Szczęsny Bentley
Fotografia: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Arkadiusz Milik Mercedes
Fotografia: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Piłkarze polskiej reprezentacji grają w wielu prestiżowych klubach z całego świata. Nic więc dziwnego, że ich zarobki również są prestiżowe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów