Szczęsny komentuje ciążę żony. Każda z nas chciałaby coś takiego usłyszeć!

Katarzyna Leszczyńska 15.05.2018
Wojciech Szczęsny i ciężarna Marina na wakacjach
Fotografia: Fotografie: Instagram/marina_official

Niedawno Marina ogłosiła swoją ciążę. Z tej okazji Wojciech Szczęsny opublikował wyjątkowy post. Zazdrościmy Marinie takiego męża!

W minioną sobotę Marina oficjalnie ogłosiła, że wszystkie spekulacje odnośnie jej ciąży są prawdziwe. Jednocześnie napisała, że wraz z mężem, Wojciechem Szczęsnym, spodziewają się dziecka. Sądząc po zdjęciach piosenkarki, jej ciąża już jest zaawansowana. Okazuje się, że nie tylko ona postanowiła podzielić się z fanami tą radosną informacją. Słowa, które zdecydował się opublikować bramkarz polskiej reprezentacji, są bardzo poruszające.

Zobacz także: Nowe zdjęcie Lewandowskiej z Klarą to najsłodsza rzecz, jaką widzieliśmy. Fani byli innego zdania

Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie z ciężarną małżonką. To jednak nie sama fotografia wzbudza nasze zainteresowanie, co jej podpis. Słowa piłkarza są tak pięknie, że bez wątpienia każda z nas chciałaby je usłyszeć w takiej sytuacji.

Jestem szczęśliwy, że mogę podzielić się z wami tym, że moja wspaniała żona i ja oczekujemy naszego pierwszego dziecka. @marina_official wiem, że będziesz niesamowitą mamą i kocham cię bardziej niż wszystko na tym świecie.

Trzeba przyznać, że tak pięknych słów dawno nie widziałyśmy u żadnej znanej osoby. Jesteśmy naprawdę poruszone! Marina z pewnością może być dumna z męża i przyszłego taty swojego dziecka. 

Zobacz także: Internautka krytykuję okładkę Mariny i Sary. "Niski parter, niewykształcone". Ostra odpowiedź żony Boruca

Zobaczcie w poniższej galerii, po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów