Kolejny skandal w rodzinie królewskiej. Wnuk królowej rozstał się z żoną!

Julita Buczek 11.02.2020
rozwód w rodzinie królewskiej
Fotografia: Instagram @theroyalfamily

Królowa Elżbieta II nie była zachwycona, kiedy dowiedziała się o decyzji swojego wnuka. To może zaważyć na reputacji rodziny królewskiej.

Jak podaje zagraniczne źródło "The Sun" najstarszy wnuk królowej Elżbiety II i jego żona postanowili się rozstać.

Brytyjskie media do tego stopnia nie dawały małżonkom spokoju, że Peter Philips zdecydował się wystosować specjalne oświadczenie.

Rozwód w rodzinie królewskiej

W związku z wieloma doniesieniami medialnymi Peter Phillips objął stanowisko w sprawie swojej separacji z żoną. W oficjalnym oświadczeniu napisał, że wszystkie informacje pojawiające się w brytyjskich mediach są prawdą i wspólnie ze swoją żoną podjął decyzję o rozstaniu.

Decyzja o rozwodzie i dzieleniu się opieką zapadła po wielu miesiącach dyskusji i choć jest smutna, jest polubowna – napisał Phillips.

Peter i Autumn byli małżeństwem 12 lat. Mają dwie córki: Savannahę oraz Islę. Według informacji podanych w "The Sun" królowa Elżbieta jest bardzo niezadowolona z obecnej sytuacji. Niedawna sytuacja z Meghan oraz księciem Harrym miała mieć negatywny wpływ na postrzeganie rodziny królewskiej, a kolejna afera z pewnością nie pomoże w odbudowaniu dobrego wizerunku klanu Windsorów.

Co sądzicie o takim obrocie spraw?

Zobacz także: Maja Sablewska w majtkach na ulicach Los Angeles!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów