Wnuk Kory pójdzie w ślady sławnej babci? Chłopiec udzielił pierwszego wywiadu

Magdalena Barszczak 17.06.2019
Kora
Fotografia: KAROL SEREWIS/East News

Ośmiolatek zdradził, że też lubi śpiewać.

8 czerwca Kora obchodziłaby 68. urodziny. Jedna z warszawskich galerii postanowiła w wyjątkowy sposób oddać hołd zmarłej w ubiegłym roku artystce i zorganizowała pokaz zdjęć poświęconych wokalistce Maanamu. Wyjątkowe fotografie podziwiał także wnuczek Kory, który udzielił swojego pierwszego wywiadu.

Warszawska galeria sztuki Ney Gallery & Prints zorganizowała wyjątkowy pokaz zdjęć artystów, którzy mieli zaszczyt fotografować Korę. Byli wśród nich byli m.in. Tadeusz Rolke, Andrzej Świetlik, Jacek Poremba czy Tomek Sikora. Każdy z nich inaczej widział Korę i inaczej ją przedstawiał - jako hipiskę, artystkę, piękną kobietę.

Wnuczek Kory o tym, jaką była babcią

Na wystawę przybył też Leo Sipowicz, syn młodszego syna Kory Szymona Sipowicza i dziennikarki Kasi Zielonki. W pierwszym wywiadzie udzielonym portalowi Jastrzabpost.pl chłopiec wyznał, które zdjęcie jest jego ulubionym i jak wspomina babcię.

Była malarką i piosenkarką. Bardzo uzdolnioną - odparł 8-latek.

Też lubię śpiewać - dodał.

8-letni Leo był oczkiem w głowie Kory. Piosenkarka nagrała nawet dla niego utwór "Ping Pong", który znalazł się na jej ostatniej płycie.

Myślicie, że Leo pójdzie w ślady Kory i zostanie muzykiem?

Zobacz także: Sipowicz szczerze o walce Kory z chorobą. Ujawnił, co bardzo jej pomogło

Ten projekt robi w sieci furorę. Wszystko ze względu na oryginalne zdjęcia. Pozują na nich kultowe gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów