Włożył dziecko do wybiegu dla dzikich zwierząt. ZOO: Raz na 200 tys. trafia się "myślący inaczej"

Mateusz Patyk 08.05.2017
Zamość Zoo wybieg dla surykatek
Fotografia: Facebook.com/ogrod.zoologiczny.zamosc

"Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą".

Jeden ze zwiedzających zamojskie ZOO postanowił przybliżyć swojemu rocznemu dziecku życie surykatek.

Zdjęcie, na którym mężczyzna trzyma rękoma swoją pociechę tuż za barierką odgradzającą wybieg dla dzikich zwierząt od ludzi pojawiło się na Facebooku ogrodu zoologicznego. Pracownicy obiektu nie przebierają w słowach.

Średnio raz w roku, czyli raz na około 200 tys. zwiedzających trafia się "myślący inaczej". Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze... publikujemy ku przestrodze - brzmi treść facebookowego wpisu.

ZOO Zamość wybieg dla surykatek
Fotografia: Facebook.com/ogrod.zoologiczny.zamosc

"Debilus pospolitus"

Internauci nie zostawili na "troskliwym" ojcu suchej nitki. Wpis polubiony przez prawie 7 tys. osób, udostępniono niecałe 3 tys. razy, a pod zdjęciem pojawiło się ponad tysiąc komentarzy.

Jedni żartują, że bardziej widowiskowa zabawa byłaby przy wybiegu z lwami albo tygrysami, inni nazywają mężczyznę po prostu "debilem w paski". Pojawiły się nawet głosy opowiadające się za ogromnymi karami finansowymi dla rodziców "myślących inaczej" oraz kontrolą zwiedzających przez wolontariuszy uzbrojonych w pałki teleskopowe, aby zapobiegać tego rodzaju zdarzeniom w przyszłości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów