Michał Wiśniewski wściekły na "DD TVN"! Nie chcieli wspomóc akcji charytatywnej. Pokazał screeny prywatnych SMS-ów

Julia Pandecka 06.12.2019
Michał Wiśniewski w skórzanej kamizelce w ćwiekami
Fotografia: Marek Maliszewski/Reporter/East News

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że ochoczo angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom. Poprosił "Dzień Dobry TVN" o wsparcie akcji dla dzieci z domów dziecka. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał.

Michał Wiśniewski co roku organizuje akcję charytatywną "Wiśnia dzieciom" dla podopiecznych domów dziecka. Wokalista napisał do "Dzień Dobry TVN" z prośbą o wsparcie tej akcji, przez promocję krótkiego wideo w programie. Produkcja jednak zaproponowała mu połączenie tego z prywatną rozmową z... jego partnerką. Michał Wiśniewski zdenerwowany na to, w jakiej sytuacji postawiła go produkcja, zdecydował się udostępnić prywatne wiadomości.

Zobacz także: Michał Wiśniewski został zapytany w "Pytaniu na śniadanie" o 5. dziecko. Jak zareagował?

Wiśniewski wściekły na DD TVN! Nie chcieli wspomóc akcji charytatywnej

"Wiśnia dzieciom" to akcja charytatywna, organizowana co roku przez Michała Wiśniewskiego oraz fundację "Po pierwsze". Polega na tym, że Święty Mikołaj odwiedza wychowanków domów dziecka z różnych stron Polski. W akcję angażują się tysiące wolontariuszy, którzy chcą wesprzeć potrzebujących milusińskich.

Michał Wiśniewski co roku angażuje się bardzo w promocję tej akcji. Postanowił wykorzystać swoje kontakty, żeby nagłośnić ją w mediach. Jedną z redakcji, do których się zgłosił było "Dzień Dobry TVN".

Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm... Trochę słabe "Dzień Dobry TVN" i zarazem wielka szkoda - napisał Michał w opisie screenów.

Wokalista opublikował na swoim koncie na Facebooku screeny prywatnych wiadomości z przedstawicielką redakcji. Poprosił o zrobienie krótkiego materiału, na co dostał odpowiedź, której się nie spodziewał

A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też opowiemy i pokażemy - brzmi odpowiedź, którą możemy zobaczyć w screenach.

Michał Wiśniewski szybko na nią odpowiedział, skupiając całą uwagę na potrzebujących dzieciach.

Proszę mi wybaczyć, ale dzieci z domów dziecka nie mają nic wspólnego z moją partnerką, więc jeżeli moglibyśmy zrobić tylko akcję, to będę wdzięczny - napisał.

Dzień później Michał Wiśniewski otrzymał odpowiedź od redakcji.

Panie Michale, dziękujemy za propozycję, ale w tym roku nie będziemy angażować się w akcję. Pozdrawiam serdecznie - możemy przeczytać.

Fani Wiśniewskiego są w szoku. W komentarzach pod postem posypały się słowa krytyki w kierunku "Dzień Dobry TVN".

Wstyd dla redakcji.

Ale tupet.

Żałosne i przykre - piszą internauci.

Akcja "Wiśnia dzieciom" w tym roku odbędzie się w dniach 15-22 grudnia. Mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzach jak największej ilości dzieci.

Zobacz także: Tajner może liczyć na wsparcie Wiśniewskiego? Michał komentuje

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów