Wiśniewski skrytykował udział męża Wyszkoni w jury Eurowizji. Co na to piosenkarka?

Hanna Skowron 30.05.2019
Anna Wyszkoni
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Anna Wyszkoni stanęła w obronie Macieja Durczaka. 

Za nami kolejny konkurs Eurowizji. Polska niestety nie awansowała do finału, a widzowie i jurorzy najwyżej ocenili Holendra Duncana Laurence’a i jego piosenkę „Arcade”. W Polsce na wyniki głosowania wpływ mieli m.in. Anna Wyszkoni, wybrana na przewodniczącą jury, a także producent muzyczny Maciej Durczak, prywatnie mąż gwiazdy. Ten ostatni wybór nie spodobał się Michałowi Wiśniewskiemu.

Wiśniewski w "Pytaniu na śniadanie" stwierdził, że obecnie Eurowizja jest tylko zabawą i nie ma nic wspólnego z uczciwą rywalizacją. Na tym jednak nie poprzestał. Piosenkarz krytycznie odniósł się do obecności męża Wyszkoni w komisji konkursu, poddając pod wątpliwość jego kompetencje. Warto wspomnieć, że Durczak jest w branży muzycznej od 30 lat i odpowiada za sukcesy m.in. zespołu Ich Troje. 

Co to jest ekspert od Eurowizji? No nie ma ekspertów od Eurowizji. Przepraszam oczywiście, z całym szacunkiem dla Maćka, ale jakim jest ekspertem od Eurowizji. Jest menadżerem muzycznym - mówił.

Wyszkoni broni męża

Co na to Anna Wyszkoni? Piosenkarka została poproszona o komentarz przez reporterkę portalu "Jastrząb Post". Jak zareagowała na słowa muzyka? Michałowi to się nie spodoba.

Rozumiem, że Michał żałuje, że on nie był w jury. Nie chcę tego oceniać. Każdy ma swoje zdanie. Ja jestem na scenie od 23 lat i uważam, że wcale nie trzeba być na Eurowizji, żeby mieć duszę wrażliwą i być na tyle obeznaną, żeby móc oceniać innych - oceniła.

Ciekawe, co na to Wiśniewski...

Zobacz także: Eurowizja 2019: Wiśniewski ostro komentuje występ Madonny. Nie tylko on

Ten wyjątkowy projekt trzeba zobaczyć. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów