Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w GliwicachI i w Krakowie

Redakcja 29.03.2019
Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w GliwicachI i w Krakowie
Fotografia: Materiały prasowe

Targi Trends 4 Kids to połączenie wyjątkowej galerii handlowej, centrum edukacyjnego dla rodziców i strefy zabaw kreatywnych dla najmłodszych

Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.

Podczas targów polscy projektancki zaprezentują m.in akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki oraz ubrania dla dzieci. Będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu.

Tym razem, już na wiosnę targi Trends 4 Kids zagoszczą:

  • 31 marca 2019 roku w Gliwicach (Arena Gliwice)
  • 6 kwietnia 2019 roku w Krakowie (TAURON Arena)

Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Oryginalna odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki, to tylko część asortymentu, jaki będzie można kupić podczas eventu. Wszyscy, którzy tego dnia zrealizują zakupy u wystawców w kwocie o łącznej wartości 250 zł w podziękowaniu otrzymają miły prezent.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni najmłodsi Goście będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.

Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w GliwicachI i w Krakowie
Fotografia: Materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów