Książę William nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Mina Kate bezcenna

Paulina Ermel 12.07.2018
Książę William i księżna Kate
Fotografia: East News

Wszystko nagrano w kościele podczas uroczystości z okazji 100. rocznicy powstania RAF.

Wnukowie królowej Elżbiety z pewnością ocieplają wizerunek brytyjskiej monarchii. Chętnie występują publicznie, są lubiani, a do tego zachowują się jak normalni ludzie. Zdarzają się im wpadki, które sprawiają jedynie, że stają się oni nam bliżsi. Jedną z takich gaf zaliczył ostatnio książę William. I wszystko uchwyciły kamery. 

Zobacz także: O tej pasji księżnej Kate wie mało kto. Wzbudza wiele kontrowersji

W obchodach związanych z 100. rocznicą utworzenia RAF wzięli udział członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie zabrakło tutaj Williama i Kate, a także Harry'ego i Meghan. Mogliśmy także zobaczyć królową, księcia Karola i księżną Kamilę. Wzięli oni udział w uroczystej mszy. Podczas tego wydarzenia coś wyjątkowo rozbawiło księcia Williama. Nie mógł się on powstrzymać od śmiechu.

William patrzył się przed siebie i ledwo powstrzymywał się od śmiechu. W którymś momencie przyłapała go na tym księżna Kate. Na jej buzi też pojawił się uśmiech. Wszystko uchwyciły kamery.

To nie pierwszy raz, kiedy William pokazuje swoją "normalną" twarz. Pamiętacie jego pierwsze wyjście po narodzinach małego księcia Louisa? Wówczas pojawił się on obok Harry'ego i Meghan na oficjalny wystąpieniu. I lekko tutaj... przysypiał. :)

Zobacz także: Księżna Kate i Meghan Markle po raz pierwszy na wspólnym oficjalnym wyjściu. Która wyglądała lepiej?

Księżna Kate na spotkaniu ze skautami:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów