William i Harry żyją w konflikcie! Królowa Elżbieta próbuje pogodzić wnuków

Książę William i książę Harry w smokingach na czerwonym dywanie
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Książę William i książę Harry od pewnego czasu nie mają najlepszych kontaktów. Królowa Elżbieta II robi wszystko, żeby pogodzić zwaśnionych wnuków. 

O tym, że księżna Meghan i księżna Kate nie mają najlepszych relacji media rozpisują się już od dłuższego czasu. Jak się okazuje, podobnie jest w przypadku ich mężów. Książę William i książę Harry ponoć już od dłuższego czasu nie mają najlepszych kontaktów. To bardzo niepokoi ich babcię, królową Elżbietę II, która nie ustaje w wysiłkach, żeby pogodzić zwaśnionych wnuków. W tej sprawie wypowiedział się Nick Bullen, wieloletni dokumentalista rodziny królewskiej.

Zobacz także: Książę William nie chce być królem? Szokujące doniesienia!

Królowa Elżbieta próbuje pogodzić Williama i Harry'ego

Bullen, który przez lata był bliskim współpracownikiem księcia Karola, w rozmowie z "Fox News" opowiedział o relacjach Williama i Harry'ego. Okazuje się, że konflikt między nimi pojawił się, gdy Harry związał się z Meghan Markle. Jej relacje z żoną Williama, księżną Kate, poróżniły braci.

To dwaj chłopcy, którzy stracili matkę w bardzo młodym wieku. A piękna bajka mówi, że powinni być zawsze obok siebie i się wspierać. Może to być prawdą, ale przede wszystkim są dwoma dorosłymi mężczyznami w wieku 30 lat, założyli rodziny, mają żony, podróżują po całym świecie - powiedział Bullen.

Cała ta sytuacja ponoć nie podoba się Brytyjczykom, którzy chcieliby, żeby William z Harrym trzymali się razem. W związku z tym, dla dobra rodziny królewskiej, królowa Elżbieta II nie ustaje w staraniach, żeby pogodzić zwaśnionych braci. Pomaga jej w tym książę Karol. Razem pracują "niewiarygodnie ciężko", żeby doprowadzić do zgody między książętami. 

Zobacz także: Nie zgadniecie, jak księcia Karola nazywają wnuki!

Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, kim z rodziny królewskiej jesteś. Sprawdź, czy bliżej ci do księżnej Meghan, czy może do królowej Elżbiety. Do dzieła! 

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów