Will Smith został bohaterem Instagrama. Jego szalone tańce porwały internautów

Magdalena Kulej 26.04.2018
Will Smith został bohaterem Instagrama. Jego szalone tańce porwały internautów
Fotografia: instagram.com/willsmith

49-letni Will Smith jest właśnie w Kolumbii, gdzie trwają zdjęcia do jego najnowszego filmu. W przerwach od pracy aktor oddaje się lokalnym rozrywkom, czym zaskarbił sobie uwagę całego internetu. 

Will Smith skończy we wrześniu 50 lat, ale póki co ewidentnie nie traci wigoru. Aktor okazał się prawdziwym żywiołem w mediach społecznościowych. To tam systematycznie dzieli się z fanami swoimi przygodami. A jest co relacjonować, bo gwiazdor od kilku dni przebywa w południowoamerykańskiej Cartagenie w Kolumbii, gdzie trwają zdjęcia do jego najnowszego filmu Gemini Man”.

Zobacz także: Taniec panny młodej i jej ojca stał się hitem Internetu 

Will Smith już wcześniej dał się poznać jako wyjątkowy miłośnik kultury latynoskiej. Jego wersja hitu „La Bamba” rozgrzewała sieć na całym świecie. Jego latynoskie marzenie wydaje się spełniać. Smith stanął na kolumbijskiej ziemi 14 kwietnia i błyskawicznie zasłynął jako niesamowicie pozytywny i otwarty człowiek. Choć to może i mało powiedziane, widząc, z jaką pasją  podryguje w rytm latynoskich hitów.

Szczególnie dużo uwagi zwróciły jego taneczne popisy, podczas których towarzyszy mu gwiazdor Nicky Jam  - znany w Polsce z hitu „El Perdón” z Enrique Iglesiasem.  To on pokazuje aktorowi, jak oddać się reggaetonowej pasji.

Dziękuję za wasze ciepłe przyjęcie – mówi w jednym z filmów. Smith jeszcze nie zakończył zdjęć do filmu, ale też nie wygląda na to, by chciał już pracę przerwać. Bawi się świetnie, a sami Kolumbijczycy ostrzegają: tak łatwo nam stąd nie uciekniesz, Will. Zauroczone społeczeństwo chce go zatrzymać jak najdłużej. Ale jak im się dziwić? Miejmy nadzieję, że zdjęcia do jego następnego filmu odbędą się w Polsce!

Zobacz także: Nowy teledysk Jennifer Lopez

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów