Wiktoria Gąsiewska wyznała, że mogłaby wziąć udział w nagiej sesji. Aktorka postawiła warunki

Sandra Banach 29.08.2019
Wiktoria Gąsiewska
Fotografia: Instagram.com/wiktoria_gasiewska

Decyzja aktorki może zszokować jej fanów. 

Wiktoria Gąsiewska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Prywatnie 20-letnia gwiazda spotyka się z Adamem Zdrójkowskim, z którym gra także w „Rodzince.pl”. Niedawno gwiazda zdradziła, czy mogłaby pozować nago. Odpowiedź aktorki jest zaskakująca.

Wiktoria Gąsiewska wystąpi w rozbieranej sesji?

Wiktoria Gąsiewska kilka tygodni temu opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje przy ściance z logo różnych magazynów, między innymi „CKM” czy „Playboy”. Młodej artystce szybko zadano pytanie, czy wzięła udział w rozbieranej sesji. Gąsiewska odpowiedziała, że nie. Aktorka pojawiła się na okładce innego pisma. Fani gwiazdy nadal jednak dopytywali, czy w przyszłości rozważa rozebranie się przed obiektywem, np. w słusznej sprawie. To samo pytanie zadała jedna z dziennikarek. Odpowiedź Wiktorii Gąsiewskiej dla Jastrząb Post zaskoczy wielu.

Jak najbardziej. Jeżeli to by była fundacja np. Rak&Roll, gdzie byłby jakiś fajny pomysł i byłby “koncept” bardziej rozbieranej sesji, czemu nie. Ja też wiem, że swoje ciało używam do pracy. Aktualnie pracuję nad dwoma projektami fabularnymi, więc tam też może co nieco pokażę. Ale jasne, czemu nie, gdyby był jakiś fajny projekt i miałabym w tym wszystkim komuś pomóc, to jak najbardziej.

Gwiazda dodała, że na ten moment nie dostała żadnej propozycji rozbieranej sesji. Gąsiewska zdradziła także, jakie podejście ma do tego jej chłopak – Adam Zdrójkowski.

Adaś ma do tego zupełnie inne podejście niż ja, ale jak to facet. Jest w tej branży, ale zupełnie inaczej ją odbiera, dostaje inne propozycje. Ale ja przede wszystkim muszę czuć się dobrze sama ze sobą. Jeżeli mi odpowiada pokazanie czegoś, to wszystko jest na swoim miejscu – wyznała Wiktoria Gąsiewska.

Chcielibyście zobaczyć Wiktorię Gąsiewską w nagiej sesji?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała pośladki na Instagramie. "Nie było ci wstyd?" - grzmią fani

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Koniecznie weź udział w naszym quizie! 

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów