Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu bez stanika. "Najlepsze piersi dnia"

Julia Pandecka 02.08.2019
Wiktoria Gąsiewska w różowej sukience i pomarańczowych klapkach przy przyczepie campingowej
Fotografia: Instagram/wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała właśnie odważne zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Wiktoria Gąsiewska swój debiut na ekranie zaliczyła już jako mała dziewczynka. Popularność zyskała natomiast swoją rolą w serialu "Rodzinka.pl", który wypromował wiele młodych gwiazd. Tam właśnie jej drogi zeszły się z Adamem Zdrójkowskim, z którym stanowią piękną parę i wystąpili nawet razem w programie "Dance, Dance, Dance". Młoda aktorka ma bardzo dziewczęcy wygląd. Tym bardziej zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim zdjęciem.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w "Playboyu"? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości

Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu bez stanika

Okazuje się, że Wiktoria Gąsiewska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bardzo eleganckim topie. Jej bluzka jest jednak mocno wycięta, w związku z czym aktorka nie założyła biustonosza

Czujni fani Gąsiewskiej od razu zauważyli, że aktorka postawiła na brak górnej części bielizny. Od razu posypały się dotyczące tego komentarze.

Piękne piersi.

Bez stanika jest ideolo.

Najlepsze piersi dnia.

Niektórzy przyznali nawet, że w taki upał trudno się dziwić, że Wiktoria zrezygnowała ze stanika. A jak wam podoba się jej najnowsza stylizacja?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała pośladki na Instagramie. "Nie było ci wstyd?" - grzmią fani 

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów