Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?! Jest komentarz aktora

Julia Pandecka 13.12.2019
Wiktoria Gąsiewska w niebieskiej bluzie i okularach w panterkę pokazuje język, a za nią Adam Zdrójkowski w kurtce siedzi za kierownicą samochodu
Fotografia: Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się - takie informacje podały media w ostatnim czasie. Młody aktor postanowił to w dosadny sposób skomentować.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Wspólnie wystąpili nawet w programie tanecznym dla gwiazd - "Dance, Dance, Dance". Na idealnym wizerunku ich związku pojawiła się jednak ostatnio rysa, gdy w mediach pojawiły się informacje na temat ich rzekomego rozstaniaAdam Zdrójkowski postanowił w mocnych słowach skomentować całą tę sytuację. Tym samym młody aktor odniósł się do plotek na temat swojego rozstania z Wiktorią.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej na Instagramie. Gwiazda wygląda niesamowicie!

Gąsiewska i Zdrójkowski rozstali się?! Aktor komentuje

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się pierwsze doniesienia w sprawie kryzysu w związku Wiktorii i Adama. Niedługo potem w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

Adam Zdrójkowski postanowił skomentować te doniesienia w rozmowie z portalem Plejada.pl. Okazuje się, że plotce winna jest osoba pracująca na planie serialu "Rodzinka.pl", która przekazuje takie informacje mediom.

To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje - zdradza Adam.

Aktor zdementował również plotkę o ich rzekomym rozstaniu:

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni - poinformował fanów.

Pytanie tylko, co oznacza "na razie". Wygląda na to, że nie jest łatwo być w tak popularnym związku. Cieszycie się, że u nich wszystko w porządku?

Zobacz także: "Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? Było blisko! Natalię Boską miała zagrać inna aktorka

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów