Julia Wieniawa zdradziła kulisy związku z Antkiem Królikowskim. Nie było łatwo

Paulina Ermel 17.04.2018
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fotografia: Eastnews

W telewizji przyznała, że związek dwóch publicznych osób ma duże minusy.

Julia Wieniawa idzie jak burza. Gwiazda gra w serialach i filmach, a także nagrywa płytę. Do tego uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Fani śledzą też jej związek z Antkiem Królikowskim. Aktorka postanowiła sama zdradzić jego kulisy. Nie zawsze było kolorowo.

Zobacz także: Julia Wieniawa zarobi w tym roku krocie. Ta kwota zwala z nóg!

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" pojawiła się w weekend w jednym z programów śniadaniowych. Opowiadała tam m.in. o życiu prywatnym i o tym, jak to jest być ze znanym aktorem.

Rozumiemy się z Antkiem, bo mamy podobne problemy, których nie mają ludzie spoza show-biznesu, które im wydaje się błahe i płytkie. A to nie do końca tak jest. I na tym polu bardzo się rozumiemy

I choć miłość Julki i Antka kwitnie, na początku związku mieli spore problemy. Paparazzi nie dawali im spokoju, a dodatkowo sensacje wzbudzała różnica wieku między aktorem, a młodziutką aktorką.

Brak prywatności. Momentami. Bywało tak zwłaszcza na początku naszego związku. Paparazzi jeździli za nami nawet pod dom. To nie było fajne. Ale to już się tak nie powtarza.

Dzisiaj jest o wiele lepiej. Wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do tego, że Julka i Antek tworzą zgrany związek, a ich pojawianie się na ściankach jest już dla wszystkich normalne. 

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała, jak się zmieniła przez rok. Efekty powalają

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów