Wieniawa rozstała się z Królikowskim? Menedżerka gwiazdy w końcu odniosła się do sprawy

Hanna Skowron 10.11.2018
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fotografia: TRICOLORS/East News

Jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich związek jest ostatnio na świeczniku za sprawą domniemanego kryzysu, jaki mają przechodzić. Dowodem miały być zdjęcia, na których aktorzy rzekomo się kłócą.

"Twoje Imperium" donosiło, jakoby podczas jednej z randek miało dojść do rękoczynów. Fani zaczęli się zastanawiać, czy popularny aktor i młoda gwiazda przechodzą trudniejsze chwile i czasem w dosadny sposób zadawali pytania o kryzys w ich związku na Instagramie Wieniawy. Dostałaś wpierdziel od Antka w końcu czy nie? Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie - można przeczytać pod jednym ze zdjęć na profilu aktorki.

Choć Wieniawa starała się zamknąć usta spekulantom, plotki nie ustawały. Niektórzy stwierdzili nawet, że związek pary jest już przeszłością, a gwiazda Rodzinki.pl wróciła do swojego byłego chłopaka Nikodema Rozbickiego. Pojawiły się też głosy, że aktorka już dawno chciałaby być wolna, tylko nie wie, jak rozegrać rozstanie i boi się, że zaszkodzi ono jej interesom.

Menedżerka Wieniawy o jej rzekomym rozstaniu z Królikowskim

Czy jedna z najgorętszych aktorskich par rzeczywiście przechodzi kryzys, a może już się rozstała? Do sprawy postanowiła odnieść się w końcu menedżerka Wieniawy. W rozmowie z Party.pl oświadczyła, że związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego ma się dobrze.

Tu nie ma co ogłaszać, ponieważ nic się nie stało - stwierdziła. 

Wygląda na to, że fani pary mogą odetchnąć z ulgą.

Zobacz także: Julia Wieniawa jest w ciąży?! Gwiazda w końcu odpowiedziała internautom

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Aktorzy inkasują zawrotne sumy za grę w serialach. Kto jest w TOP 10?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów