Wieniawa przeżywa trudne chwile: "Jak zjadłam pizzę, to miałam depresję"!

Julita Buczek 05.04.2019
julia wieniawa o glutenie
Fotografia: Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej domniemanej chorobie. Jej słowa są przerażające!

Julia Wieniawa od kilku lat utrzymuje się w czołówce najlepiej zarabiających młodych aktorek. Dziewczyna może liczyć na intratne kampanie oraz coraz ciekawsze role filmowe. Oczywiście jej praca nad wizerunkiem nie kończy się tylko i wyłącznie na braniu udziału w nowych projektach, ale również udzielaniu wywiadów.

Zobacz też: Wieniawa przyznała się do związku z Baronem. Pokazała urocze zdjęcie!

Wieniawa udzieliła druzgocącego wywiadu

Niedawno Julia Wieniawa podzieliła się informacją na temat swojej diety. W rozmowie z "Faktem" aktorka wyznała, że gluten powoduje u niej depresję.

Moja trenerka zachęciła mnie jakiś czas temu, żeby wyeliminować gluten na miesiąc i zobaczyć, jak się będę czuła. I jak potem zjadłam pizzę, to miałam małą depresję. Nie wiedziałam, o co mi chodzi - wyznała Wieniawa.

Jak się okazało, celebrytka nie przeprowadziła badań, które stwierdzają uczulenie na gluten. Depresja nie jest jedynym objawem uczulenia aktorki. Po zjedzeniu produktów z glutenem na jej skórze pojawiają się plamy, które bardzo swędzą oraz bolą.

Jeszcze co prawda tego nie sprawdziłam, ale jestem przekonana, że tak właśnie jest. Gdy zjem coś, co zawiera gluten, to robią mi się na skórze plamki, które mnie swędzą i bolą. Psuje mi się też humor. Bo jelita to podobno drugi mózg - powiedziała Julka.

Zobacz także: Wieniawa odsłania ciało w górach! Baron komentuje

Co sądzicie o wypowiedziach Julii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów