Kryzys w związku Wieniawy i Królikowskiego? W końcu sami skomentowali sprawę!

Paulina Ermel 26.10.2018
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fotografia: VIPHOTO/East News

Ostatnio o parze młodych aktorów zrobiło się wyjątkowo głośno - podobno podczas jednego z ich spotkań doszło do przykrego incydentu. Jak było naprawdę? Sami zainteresowanie skomentowali sprawę.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Młoda aktorka i znany aktor spotykają się już od dłuższego czasu, ale ostatnio dużo się mówi o kryzysie w ich związku. Podobno podczas jednego ze spotkań Królikowski miał zaatakować Wieniawę i mogło dojść nawet do rękoczynów. Czy tak było naprawdę? Głos postanowili zabrać sami zainteresowani.

Kryzys w związku Wieniawy i Królikowskiego

"Twoje Imperium" podawało ostatnio informację o tym, że Antek i Julia pokłócili się przed jednym z warszawskich klubów. Podobno atmosfera między nimi była tak napięta, że rzucili się na siebie z rękami!

Para postanowiła skomentować swoje doniesienia pod jednym z postów Antka na Instagramie. Królikowski wrzucił bowiem nagranie, na którym zapowiada, że przechodzi na dietę. Wieniawa opatrzyła post komentarzem: "Hahaha" i dodała do niego emotikony w postaci serduszek. Internauci postanowili pójść za ciosem i zaczęli dopytywać o sytuację pod klubem.

Dostałaś wpierdziel od Antka w końcu czy nie?

Wieniawa od razu odpowiedziała.

Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie.

Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Instagram to podstawowe źródło dochodu wielu gwiazd! Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają w mediach społecznościowych najwięcej? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów